Zavrieť

Porady

Format PDF

Ahoj,chcem sa Vás opýtať či existuje možnosť upraviť formát PDF do excelovskej tabulky,ak áno akým programom.

Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

    mladymuz
    format PDF je vseobecne problem upravit. Adobe Acrobat Profesional alebo nejaky Abby fine reader.
    PDF je podla mojho nazoru format, ktory je uz komprimovany a po opatovnom dekomprimovani strati na kvalite. Tazko sa s nim pracuje.

    maverick27 je offline (nepripojený) maverick27

    maverick27
    Ďakujem za link,len keď naň kliknem,otvorí sa mi stránka,lenže čo ďalej?Nič,také navádzajuce tam nieje.Prosím poraď čo ďalej.Ďakujem.

    mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

    mladymuz
    no tel link už momentalne nie je funkčny, resp. subor na ktory sa odkazuje už neexistuje

    maverick27 je offline (nepripojený) maverick27

    maverick27
    A sakrys,takze je to v ...?
    Totiž jedná sa mi o jednú vec a to:mám velkoobchodny cennik,ktory aby som dostal na web,musim ho mat vo formate xls.cvs
    A neviem ako ho tam mam dostat

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    maverick27 Pozri príspevok
    Ahoj,chcem sa Vás opýtať či existuje možnosť upraviť formát PDF do excelovskej tabulky,ak áno akým programom.
    Ďakujem za rady.
    Existuje dokonca špeciálne tabuliek z PDF do Excelu. Je to program Cogniview PDF2XL.
    Náhlad programu v prílohe.
    _cogniview_pdf_xls.jpg  

    mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

    mladymuz
    na slovenskej stranke www.nupseso.sk alebo na linku http://www.ocr.sk/default_TRANSF.htm sa da stiahnut nejaka skusobna verzia. Na jednorazove pouzitie do pondelka asi bude stacit

    maverick27 je offline (nepripojený) maverick27

    maverick27
    Dik za rady,inac nasiel som to aj na slnecnica cz.Tam bol ABBY a dokonca v cestine,uz to len vyskusat,ale vyzera to ze by to mohlo ficat.

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    Abby je program na prevod sken resp graf textu na fontovi cize stratis na kvalite a budes tam mat chyby... navyse sa vobec neodopruca na tabulky :-)

    ale je program pdftoword a pdftoexcel skusobene verzie su na 3 pouzitia co ti momentalne staci ;-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.