Zavrieť

Porady

nakup tovaru bez dokladu

Ahojte poraďaci,

viem že už názov témy by sa mohol priečiť etikete Porady, ale potrebujem len informaciu:

či viete o nejakých možnostiach na Slovensku, kde sa dá nakupovať tovar konkretne myslím handry= odevy, textil bez dokladu?

Prehlasujem na moju česť a zdravie, že túto informaciu nechcem použiť ani niekoho naviesť na takéto nákupy ....skrátka potrebujem niečo doriešiť a táto informácia dá možno iný pohľad na riešený problém.

ďakujem vám
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    Johanka Pozri príspevok
    Kúp s dokladom a hoď ho do koša, budeš to mať bez dokladu .
    drahí moji diskutujuci aj suhlasiaci, ja cosi riesim, takze nekupim a nezahodim....
    potrebujem len to info

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Tanče Pozri príspevok
    drahí moji diskutujuci aj suhlasiaci, ja cosi riesim, takze nekupim a nezahodim....
    potrebujem len to info
    Mno, s najväčšou pravdepodobnosťou takoutou informáciou disponuje buď SOI-ka, alebo DÚ

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    Infarkt Pozri príspevok
    Mno, s najväčšou pravdepodobnosťou takoutou informáciou disponuje buď SOI-ka, alebo DÚ
    mno, dobry link!

    ale ja som uz o comsi takom tu na porade citala ale neviem to najst. bolo to len tak medzi riadkami...

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    Tanče Pozri príspevok
    Ahojte poraďaci,

    viem že už názov témy by sa mohol priečiť etikete Porady, ale potrebujem len informaciu:

    či viete o nejakých možnostiach na Slovensku, kde sa dá nakupovať tovar konkretne myslím handry= odevy, textil bez dokladu?

    Prehlasujem na moju česť a zdravie, že túto informaciu nechcem použiť ani niekoho naviesť na takéto nákupy ....skrátka potrebujem niečo doriešiť a táto informácia dá možno iný pohľad na riešený problém.

    ďakujem vám

    no ja si myslím, že od Rómov. to teraz ale myslím úplne vážne, šak oni nakupujú na burzách a potom to predávajú,

    a pochybujem že budú chcieť doklad
    Naposledy upravil Barbara : 07.01.08 at 13:31 Dôvod: pochybnosť

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    videl som tu uz vselico, ale z tejto temy sa mi na chvilku aj rozum zastavil, stale neviem v com je ten chytak

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    duficek Pozri príspevok
    videl som tu uz vselico, ale z tejto temy sa mi na chvilku aj rozum zastavil, stale neviem v com je ten chytak
    drahy duficek, ziadny chytak nehladaj, je to uplne cisto cista otazka = len ziadost o info. nic viac nic menej. Ver priamosti a uprimnosti

    (prečo keď je niečo také jasné, tak v tom hľadáme chytáky?)

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Tanče, kdekolvek na Starej Vajnorskej v BA vo velkoskladoch./ ale presne v ktorych to uz si musis zistit sama./
    Naposledy upravil kitky : 07.01.08 at 16:19

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Vo velkoskladoch u činčulákov musíš nasilu drankať aby ti vobec nejaký doklad dali, a ked nakoniec dajú, tak doma zistíš že je vystavený na cudzie meno. Sklady majú na Starej Vajnorskej.

    nakup tovaru bez dokladu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.