Zavrieť

Porady

Chyba v číslovaní záväzkových faktúr

Prosím, ak sa mi stala taká vec, že v knihe záväzkov som preskočila jednu faktúru - (nemyslím číslo) - ale fyzicky som ju preskočila a potrebujem ju správne vsunúť.
môžem ju zaradiť do knihy záväzkov s hviezdičkou alebo musím faktúry poposúvať? Je ich veľa, preto sa pýtam...
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Mickya Pozri príspevok
    Prosím, ak sa mi stala taká vec, že v knihe záväzkov som preskočila jednu faktúru - (nemyslím číslo) - ale fyzicky som ju preskočila a potrebujem ju správne vsunúť.
    môžem ju zaradiť do knihy záväzkov s hviezdičkou alebo musím faktúry poposúvať? Je ich veľa, preto sa pýtam...
    ďakujem

    Ak myslíš poradové číslo (interné) , chceš mať dátumovo správne fa zaradenú a SW Ti dáva takú možnosť nejakým označením, potom nevidím problém.


    (P.S.: veľmi sa mi páči to fyzické preskočenie, na živo som Ťa videla pri skoku)

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Paula Pozri príspevok
    Ak myslíš poradové číslo (interné) , chceš mať dátumovo správne fa zaradenú a SW Ti dáva takú možnosť nejakým označením, potom nevidím problém.


    (P.S.: veľmi sa mi páči to fyzické preskočenie, na živo som Ťa videla pri skoku)

    Ďakujem

    Chyba v číslovaní záväzkových faktúr

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.