Zavrieť

Porady

FREE program- skladové hospodárstvo

Prosím poraďákov, o typ na free verziu nejakého jednoduchého programu na vedenie skladu pre malú predajňu textilu. (v invetúre majú asi 1000 položiek)


Viem že si môžem vygoogliť, ale nakoľko nemám skúsenosti s programami skladu prosím o typ podľa vašich skúseností.

Ja mám Money S3 ale sklad mi nefachčí, a potrebujem to len ako jednorázovku a hlavne ľahko a jednoducho stiahnuteľný

ďakujém
Naposledy upravil Tanče : 07.01.08 at 17:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Tanče Pozri príspevok
    Prosím poraďákov, o typ na free verziu nejakého jednoduchého programu na vedenie skladu pre malú predajňu textilu. (v invetúre majú asi 1000 položiek)


    Viem že si môžem vygoogliť, ale nakoľko nemám skúsenosti s programami skladu prosím o typ podľa vašich skúseností.

    Ja mám Money S3 ale sklad mi nefachčí, a potrebujem to len ako jednorázovku a hlavne ľahko a jednoducho stiahnuteľný

    ďakujém
    No na 1000 položiek asi free nenájdeš, kukni či by ti toto nepomohlo:
    http://www.porada.sk/568319-post8.html

    v prílohe je vedenie skladu v exel.

    scarya je offline (nepripojený) scarya

    scarya
    Sklad sa da viest v exceli aj calc ak s tym ma niekto problem ako na to tak dataasistent poradi calc je zdarma a ich poradenstvo tiez vela nestoji.

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    Ak je to na inom pocitaci ako mas nainstalovanu svoju Money S3. Tak Money S3 START po registracii neobmedzuje pocet zaznamov v zozname zasob.

    Obmedzene su pocty skladovych pohybov (prijem, vydaj, predaj)


    Podrobnosti najdes: http://www.money.sk/clanky/556470

    • 100 (500) záznamov do účtovného denníka
    • 100 (500) skladových pohybov
    • 50 (200) adries

    • 5 (15) miezd
    • 2 (2) prenosy dát z centrály na pobočku a späť
    • 100 (500) objednávok/ponúk

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Za jednorázový, zanedbateľný poplatok : Invoice Business na www.hdsoft.sk

    ...pre komunikáciu s databázou sa využíva MySQL server....bližšie o programe tu: http://invoicebu.hdsoft.sk/index.php?p=popis

    FREE program- skladové hospodárstvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.