Zavrieť

Porady

zivotopis ZTP uchadzaca o zamestnanie

Zdravim,
Prekonal som nadorove onemocnenie a hladam si pracu. V sucastnosti cakam na rozhodnutie o priznani invalidneho dochodku ( trvat to moze aj pol roka kedze som pracoval aj v zahranici) posudkovy lekar SP mi priznal znizenu schopnost o 80 % na 1 rok(znizenie pracovnej schopnosti mi priznali este v case liecby chemoterapiou) v sucastnosti nemam zdravotne problemy, ktore by ma mohli obmezdzovat pri praci (az na velku fyzicku zataz, ale o taku pracu nebudem ziadat), mam tiez preukaz ZTP z UP.
- Musim to oznamit aj ked este v podstate nemam rozhodnutie zo SP?
- Co z toho mam uviest do zivotopisu? Alebo to mam oznamit az na pohovore?
Oznamit to zrejme musim, kedze budu za mna nizsie odvody...
Vdaka za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ahoj.do žiadosti o prijatie do zamestnania musíš napísať aj o zníženej pracovnej schopnosti a o čakaní na vyjadrenie o priznaní dôchodku..pokiaľ ti pri spisovaní započítali všetky doklady o práci,tak to trvá 90dní..
    ..i keď dnes firmy by mali mať úľavy pri zamestnaní ZŤP pracovníkov,viem,že len ťažko zamestnajú,takže nebuď veľmi optimistický pri hľadaní práce..
    ..do životopisu napíš iba:"v súčasnej dobe čakám na rozhodnutie Sociálnej Poisťovne o priznaní ČID kvôli zníženej pracovnej schopnosti."...........(ČID-čiastočný invalidný dôchodok)

    petron je offline (nepripojený) petron

    petron
    pepsikova Pozri príspevok
    ahoj.do žiadosti o prijatie do zamestnania musíš napísať aj o zníženej pracovnej schopnosti a o čakaní na vyjadrenie o priznaní dôchodku..pokiaľ ti pri spisovaní započítali všetky doklady o práci,tak to trvá 90dní..
    ..i keď dnes firmy by mali mať úľavy pri zamestnaní ZŤP pracovníkov,viem,že len ťažko zamestnajú,takže nebuď veľmi optimistický pri hľadaní práce..
    ..do životopisu napíš iba:"v súčasnej dobe čakám na rozhodnutie Sociálnej Poisťovne o priznaní ČID kvôli zníženej pracovnej schopnosti."...........(ČID-čiastočný invalidný dôchodok)
    dik za radu, aspon niekto poradil... no u mna to bude trvat asi dlhsie ako 90 dni kedze som pracoval v zahranici... vtedy to moze trvat aj polroka...
    inak ja neckam na ČID ale na plny ID, kedze mi priznali 80%
    to ze mam male sance na trhu prace mi je jasne, zial je to tak ze ani zdravy nemaju casto pracu... zadne vratka su podnikanie...

    zivotopis ZTP uchadzaca o zamestnanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.