Zavrieť

Porady

Hlasenie, ked nemam zamestnanca?

Caute, chcem sa spytat ako je to s Hlasenim za rok 2006? Na DU som napisala oznamenie este 31.10.2005, za nemam zamestnancov od 31.10.2005, tym som skoncila davat Prehlady v roku 2006.

A oni chcu hlasenie za rok 2006 a pisu tam o pokute 2000,- Sk


Co vy na to, je to v poriadku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ak na oznámení je pečiatka DU, že to prevzali, alebo doporučenka z pošty o odoslaní, treba sa preukázať a vtedy by to malo byť v poriadku.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ale bolo potrebné podať ročné hlásenie za rok 2005 do 31.03.2006.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    m.hladka Pozri príspevok
    Ak na oznámení je pečiatka DU, že to prevzali, alebo doporučenka z pošty o odoslaní, treba sa preukázať a vtedy by to malo byť v poriadku.
    Doporučenka z pošty nemusí stačiť. Mal som prípad, ale s podaním DPH, 25. dňa v mesiaci, DÚ nechcela uznať s odôvodnení, že to mohlo byť aj niečo iné ako DPH priznanie.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    smith Pozri príspevok
    Doporučenka z pošty nemusí stačiť. Mal som prípad, ale s podaním DPH, 25. dňa v mesiaci, DÚ nechcela uznať s odôvodnení, že to mohlo byť aj niečo iné ako DPH priznanie.
    Oponovala by som tým, nech ukážu v knihe došlej pošty (musia evidovať doporučné listy), čo je to niečo iné, čo im odo mňa prišlo.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Hm, to ma nenapadlo, že až tak nám daňovaci neveria. Potom možme ušetriť a posielať to obyčajnou poštou.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Rozalka Pozri príspevok
    Oponovala by som tým, nech ukážu v knihe došlej pošty (musia evidovať doporučné listy), čo je to niečo iné, čo im odo mňa prišlo.
    Súhlasím, aj som tak urobil. Len som uviedol prípad, ktorý sa stal mne.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Našim daňovníkom sa niekde zapotrošil môj prehľad z minulého roku. Priniesla som doporučený lístok aj knihu odoslanej pošty , kde bolo napísané čo bolo poslané aj s poznámkou, že to bolo doporučene poslané a uznali mi to.

    Hlasenie, ked nemam zamestnanca?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.