Zavrieť

Porady

Evidencia pracovneho casu

Zdravim Vas.
Viete mi poskytnut ten exelovsky formular za uplatu alebo na vymenu poslem vypocet bankovej pozicky.
Dakujem

petreme@zitos.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    petreme Pozri príspevok
    Zdravim Vas.
    Viete mi poskytnut ten exelovsky formular za uplatu alebo na vymenu poslem vypocet bankovej pozicky.
    Dakujem
    Tu je

    petreme je offline (nepripojený) petreme

    Man petreme
    Sany Pozri príspevok
    Tak teda ja pásky nedávam podpisovať a vlastne som sa s tým ešte ani nestretla. Takže ani naďalej to robiť nebudem. Ja každému dávam na konci roka pri ročnom vyúčtovaní dane spolu s RV aj vytlačený mzdový list, aby to mal na jednom papieri a mohol študovať...Čo sa týka evidencie dochádzky, ja si to robím sama v Exceli, vyznačím, kto mal kedy dovolenku, služobnú cestu, PN...a pripnem dovolenkové lístky, príp. PN...My nemáme klasickú knihu dochádzky, ani sa nezapisujeme. A v prevádzke, kde mám dvoch čašníkov, tam ja považujem za evidenciu dochádzky knihu registračnej pokladne - každý deň je tam podpis pri uzávierke.
    Zdravim Vas. Mohla by ste mi poskytnut Vas exelovsky vzor na dochadkzu za minuly rok ak tam mate aj soboty a nedele.
    Dakujem Vam.
    saminka6 Aj ja by som poprosila na rok 2015. ďakujem na saminka6@pokec.sk

    Evidencia pracovneho casu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.