Zavrieť

Porady

Minimálne odvody

Potreboval by som poradiť, som SZČO, aky by mal byť maximálny ročný zisk (vymeriavaci zaklad), aby som platil minimálne odvody do SP a ZP.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    vadus Pozri príspevok
    Potreboval by som poradiť, som SZČO, aky by mal byť maximálny ročný zisk (vymeriavaci zaklad), aby som platil minimálne odvody do SP a ZP.
    Ďakujem
    základ dane musí byť do 194 400,- Sk

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    vadus Pozri príspevok
    Potreboval by som poradiť, som SZČO, aky by mal byť maximálny ročný zisk (vymeriavaci zaklad), aby som platil minimálne odvody do SP a ZP.
    Ďakujem
    Páči sa mi formulovaná otázka. Zadávateľ sa nepýta - aké odvody budem platiť pri mojom zisku, ktorý je...?

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Lydka R Pozri príspevok
    Páči sa mi formulovaná otázka. Zadávateľ sa nepýta - aké odvody budem platiť pri mojom zisku, ktorý je...?
    Lyduška, zadávateľ je náš silvestrovský nováčik, usudzujem, že sa registroval v priebehu dopoludnia...Je jedným z ukážkových, zadal otázku tak, aby neporušil Etiketu porady...len optimalizuje...

    VADUS, inak vitaj medzi nami

    vadus je offline (nepripojený) vadus

    vadus
    Ďakujem za odpoveď. Ak vas moja otázka pobavila ta som rad.
    Predpokladal som že VZ je 12 nasobok min. mzdy, takže ma odpoved potešila
    Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.