Zavrieť

Porady

Rozmietacia píla

Chceme kúpiť rozmietaciu pílu MJ 143 E. Zaujíma ma aké sú jej výhody, prípadne nevýhody. Má niekto skúsenosti s touto pílou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kazu Pozri príspevok
    Chceme kúpiť rozmietaciu pílu MJ 143 E. Zaujíma ma aké sú jej výhody, prípadne nevýhody. Má niekto skúsenosti s touto pílou?

    Nedá mi to nepoznamenať, že tak toto je pre mňa najkurióznejšia otázka, ktorú som tu čítal, najmä keď som si pozrel, ako tá píla vyzerá:

    http://www.pilar-zilina.sk/STRANA-13..._143-145a.html

    Dúfam, že sa niekto nájde, kto ti bude vedieť poradiť, ale veľa ich asi nebude.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Chobot Pozri príspevok
    Nedá mi to nepoznamenať, že tak toto je pre mňa najkurióznejšia otázka, ktorú som tu čítal, najmä keď som si pozrel, ako tá píla vyzerá:

    http://www.pilar-zilina.sk/STRANA-13..._143-145a.html

    Dúfam, že sa niekto nájde, kto ti bude vedieť poradiť, ale veľa ich asi nebude.
    Vari sa ti nepáči? Veď je to fešanda. Teórie od predajcu už mám natlačenú plnú hlavu, teraz skúšam, či sa medzi poraďákmi nájde niekto kto na nej aj robí. Niet nad osobnú skúsenosť

    paul je offline (nepripojený) paul

    paul
    vzhladom na podmienky na podnikanie v sr asi tíchto píl moc nebude medzi drevármi, tak skusenosti asi moc nebude

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Kazu Pozri príspevok
    Vari sa ti nepáči? Veď je to fešanda. Teórie od predajcu už mám natlačenú plnú hlavu, teraz skúšam, či sa medzi poraďákmi nájde niekto kto na nej aj robí. Niet nad osobnú skúsenosť
    koľko stojí tá píla cca. rádovo. Opýtam sa šéfa na jeho názor na túto pílu. Pracujeme s podobnými strojmi s nedávno sme hľadali rozmietaciu pílu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.