Zavrieť

Porady

Predfaktura

Chcem sa opytat..ked vystavim V PU predfaktury..kt mi ale nikto neuhradi, co s nimi potom ..ako sa z uctovnictva dostanu prec... stale mi totiz vysia ako neuhradene...jednoducho to tam nechat, alebo vymazat alebo ako uctovne to spravit??? dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    juulyy Pozri príspevok
    Chcem sa opytat..ked vystavim V PU predfaktury..kt mi ale nikto neuhradi, co s nimi potom ..ako sa z uctovnictva dostanu prec... stale mi totiz vysia ako neuhradene...jednoducho to tam nechat, alebo vymazat alebo ako uctovne to spravit??? dakujem pekne
    Preddavkové faktúry do účtovníctva nedávame, dávame až úhrady týchto predfaktúr. Neúhradené predfaktúry môžeš jednoducho z ODB vymazať- ak ti soft dovolí.

    juulyy je offline (nepripojený) juulyy

    uctovnik samouk juulyy
    Myslim to tak..ze mam moznost v programe ju vystavit... a hoci teda nie su v uctovnictve..tak ja ich tam vidim.. teda..kludne si ich mozem vymazat??? Logicky asi ano.. to je len taky prehlad..
    tie predfaktury maju ale nejake cisla..zaradom. a ked povymazujem len tak..tak budu cisla od buka do buka

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    juulyy Pozri príspevok
    Myslim to tak..ze mam moznost v programe ju vystavit... a hoci teda nie su v uctovnictve..tak ja ich tam vidim.. teda..kludne si ich mozem vymazat??? Logicky asi ano.. to je len taky prehlad..
    tie predfaktury maju ale nejake cisla..zaradom. a ked povymazujem len tak..tak budu cisla od buka do buka
    Je to na Tebe ako to urobíš, tam problém nevidím.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    juulyy Pozri príspevok
    Myslim to tak..ze mam moznost v programe ju vystavit... a hoci teda nie su v uctovnictve..tak ja ich tam vidim.. teda..kludne si ich mozem vymazat??? Logicky asi ano.. to je len taky prehlad..
    tie predfaktury maju ale nejake cisla..zaradom. a ked povymazujem len tak..tak budu cisla od buka do buka
    Vždy je lepšie ich tam nechať všetky, ako mať čísla od buka do buka. Tým, že tam vystupujú ako neuhradené nič v účtovníctve neovplyvňujú.
    Môžeš ich však aj vymazať a mať tak čísla, nič sa nedeje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.