Zavrieť

Porady

Čiastočná úhrada ZDFA, čiast. úhrada a poplatok

Ahojte. Potrebujem poradiť. Ak mám DZFA čiastočne uhradenú cez zahr. menu napr. CZK, v Omege, tak by som mala pri úhrade odškrtnúť rámček automatický vypočítať kurzový zisk/stratu, správne? A potom pri ďalšej úhrade, ak doplatí zvyšok z faktúry tak zaškrtnúť rámček vypočítať kurzový zisk a stratu, je to tak správne? A ešte mám jednu otázočku ohľadom toho. Niekedy je pod takou úhradou aj poplatok a v poznámke je č. uhrádzanej faktúry, je to ako klasický poplatok, alebo ako sa to účtuje. Nemám s takými zápis. skúsenosti, tak som vďačný každému kto mi pomôže. Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Pri čiastočnej úhrade zDF alebo zOF nemusíš počítať kurzový rozdiel. Tento potom necháš zaúčtovať až pri konečnej úhrade. Ak Ti banka za takúto transakciu dá zaplatiť nejaký poplatok, tak ho zaúčtuj ako nový doklad so vzorom P - bankové poplatky.

    chanell je offline (nepripojený) chanell

    chanell
    SMartina

    - tak sa mi zdá, že akosi máš s KROSOM základné problémy.

    Čo takto skúsiť školenie???

    SMartina je offline (nepripojený) SMartina

    SMartina
    chanell Pozri príspevok
    SMartina

    - tak sa mi zdá, že akosi máš s KROSOM základné problémy.

    Čo takto skúsiť školenie???
    Ďakujem TI za radu. Školenie je riešenie, lenže ak niečo potrebujem súrne vedieť tak nemôžem čakať na školenie napr. jeden mesiac. Porada je tu na to, aby si ľudia pomáhali, ak si to nepochopil. Ďakujem.

    Čiastočná úhrada ZDFA, čiast. úhrada a poplatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.