Zavrieť

Porady

vrátenie - stravné lístky 2007



prosim vas o radu: nestihol som (ako zamestnanec) minut nejake SL platne do 31.12.2007 (cca 30 ks, hodnota 89,- = veeela penazi).

ne webe som cital, ze sa da poziadat o preplatenie vratenych listkov (do 20.1.)- ale budu preplatene spat na ucet - cize na firemny ucet (?), kedze ich mam od zamestnavatela. okrem toho ze by som musel poprosit sefa si neviem predstavit, ako by mi on tie peniaze z firemneho uctu dal?

alebo to ide aj inac? pridem do firmy vydavajucej listky, vratim ich pri okienku a oni mi ich preplatia, resp. vymenia za nove???

vdaka za pomoc. vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Ty ako súkromná osoba nemožeš ísť do napr: ACCOR-TICKET, a tam im vrátiť str.lístky,lebo nemáš s nimi zmluvu. Ale skús sa dohodnúť vo vašej firme aby ti ich vymenili, lebo tvoja firma ich može poslať na výmenu do 20.01.2008.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Dannn Pozri príspevok
    prosim vas o radu: nestihol som (ako zamestnanec) minut nejake SL platne do 31.12.2007 (cca 30 ks, hodnota 89,- = veeela penazi).
    na webe som cital, ze sa da poziadat o preplatenie vratenych listkov (do 20.1.)- ale budu preplatene spat na ucet - cize na firemny ucet (?), kedze ich mam od zamestnavatela. okrem toho ze by som musel poprosit sefa si neviem predstavit, ako by mi on tie peniaze z firemneho uctu dal?

    alebo to ide aj inac? pridem do firmy vydavajucej listky, vratim ich pri okienku a oni mi ich preplatia, resp. vymenia za nove???

    vdaka za pomoc. vopred
    Skúsiť to môžeš, ale neviem či pochodíš, lebo nie si ich obchodný partner.
    Treba "uhovoriť" zamestnávateľa, resp. osôbku, ktorá to bude musieť do termínu vrátiť.
    Peniaze prídu na účet zamestnávateľa a tebe ich môžu vyplatiť z pokladne. Lepšie by bolo urobiť výmenu za nové - ale to neviem či sa robí.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Mne staré lístky vymenili za nové, stačilo napísať žiadosť o vymenie. Bola to síce iná spoločnosť, aj tak treba sa informovať, a dohodnúť sa so zamestnávateľom.

    futri je offline (nepripojený) futri

    futri
    Ja by som sa chcel opytat, co zo stravnymi listkami po tomto termine.. Uz sa vobec nedaju vratit?

    vrátenie - stravné lístky 2007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.