Zavrieť

Porady

Návšteva Viedne s deťmi

25.1.2008 bude znovu vo vecernych hodinach otvoreny "Viedensky ladovy sen 2008". Trvat bude od 26.1.-9.3.2008 denne od 09:00-23:00 pred radnicou.
Pre tych, co to este nepoznaju je to take zimne dobrodruzstvo na ploche 4000 m2, mala ladova krajinka, na ktorej su rozne ladove cesticky - klukate o dlzke asi 400 m a s 2-omi velkymi ladovymi plochami. Su tam tiez plochy pre male deti a zaciatocnikov kazdeho veku, ktore su bezplatne. Prebihaju tam aj hokejove zapasy a pod. pripajam aj planik na tento rok.
Plan08_gross.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    ....a este som nasla fotky z minuleho roku, taktiez pripajam. Deti budu mat prazdniny

    kamka111 je offline (nepripojený) kamka111

    kamka111
    Ja som tam síce nebola ale šla som okolo toho a niekedy tam určite pôjdem.Vďaka za radu.

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Kamka, ak pôjdeš s deťmi je dobré vedieť info o verejnej doprave vo Viedni: Deti do 6 rokov cestujú zadarmo , musia mať pri sebe pas, deti od 6 - 15 rokov počas viedenských prázdnin a sviatkov a víkendov cestujú zdarma, musia mať pas, alebo iný študentský preukaz, po iné dni platia polovičný lístok.
    Tak a ešte viedenské školské prázdniny 2008:
    11. – 16.2.2008
    15. – 25.3.2008
    10. – 13.5.2008
    28.6. – 30.8.2008

    Tarif je offline (nepripojený) Tarif

    som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac Tarif
    nemusíte ist do Viedne s detmi, aj u nás sú perfektné miesta, kam môžete íst na výlet WWW corporex.sk

    Návšteva Viedne s deťmi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.