Zavrieť

Porady

Externa klavesnica

Ahojte, mam problem so starsim notebookom Umax ActionBook 575T. Kupili sme k nemu externu klavesnicu. Ak si vsak zapnem numlock na notebooku a aj na klavesnici, klavesnica mi normalne v pohode pise cisla, ale aj notebook mi miesto "k" pise "2" a podobne. Ked vsak numlock na notebooku vypnem, externa klavesnica je nefunkcna. U novsich notebookoch sa da toto nastavit v Biose, ale tento model notebooku to tam nema, resp. nenasla som to tam. Je nejaka moznost ako spojazdnit externu klavesnicu s tym, ze mi nebude aj notebook pisat cisla miesto pismen? Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    nahodit novsi bios na notebook pripadne skusit pozret na nete utilitku na toto... nieco podobne som mal ale nepamatam sa ako sa to volalo

    katka_z je offline (nepripojený) katka_z

    katka_z
    Katabaticky Pozri príspevok
    nahodit novsi bios na notebook pripadne skusit pozret na nete utilitku na toto... nieco podobne som mal ale nepamatam sa ako sa to volalo
    novy bios som chcela skusit, ale uplne mi to pokaslalo notebook a vobec mi potom nesiel... utilitu som skusala najst, nenasla som nic.. a uz ma to poriadne stve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.