Zavrieť

Porady

Akcia k tovaru

Dobrý deň,
prosím Vás, keď SZČO predáva nápríklad náplne a urobí si akciu, že k tomu pribalí taký čistič - malú flaštičku, ako sa to má zaúčtovať?
Ten čistič má na nákupnom doklade za 1 liter, ďalej si kúpi malé flaštičky a do nich to rozleje a pribalí ku každej náplni ako akcia - zdarma k náplni ...
Treba k tomu robiť aj príjemku ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    K.A.T.K.A je offline (nepripojený) K.A.T.K.A

    K.A.T.K.A
    To mi naozaj nik neporadí?

    Môžem to prijať na sklad ako 1 Liter, potom prijať tie flaštičky,
    a následne to vydať spolu do spotreby, s tým že tam napíšem načo to bolo použité?

    ešte pre istotu, je platcom DPH

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    K.A.T.K.A Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    prosím Vás, keď SZČO predáva nápríklad náplne a urobí si akciu, že k tomu pribalí taký čistič - malú flaštičku, ako sa to má zaúčtovať?
    Ten čistič má na nákupnom doklade za 1 liter, ďalej si kúpi malé flaštičky a do nich to rozleje a pribalí ku každej náplni ako akcia - zdarma k náplni ...
    Treba k tomu robiť aj príjemku ?
    K.A.T.K.A Pozri príspevok
    To mi naozaj nik neporadí?

    Môžem to prijať na sklad ako 1 Liter, potom prijať tie flaštičky,
    a následne to vydať spolu do spotreby, s tým že tam napíšem načo to bolo použité?

    ešte pre istotu, je platcom DPH
    Prijala by som na sklad ako 1 liter a na základe internej smernice, (alebo aspom letáka o akcii), by som to výdajkou vydala zo skladu. Fľaštičky by som zaúčtovala iba do prevádzkovej réžie.

    K.A.T.K.A je offline (nepripojený) K.A.T.K.A

    K.A.T.K.A
    Anja111 Pozri príspevok
    Prijala by som na sklad ako 1 liter a na základe internej smernice, (alebo aspom letáka o akcii), by som to výdajkou vydala zo skladu. Fľaštičky by som zaúčtovala iba do prevádzkovej réžie.
    Tak nejak som to myslela že to urobím.
    Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.