Zavrieť

Porady

Práca strážnikov

Dobrý deň. Od januára mám strážnikov, ktorí budú pracovať pondelok - nedeľa od 18.00 do 6.00 hod...
Budem im platiť mzdu plus príplatok za nočnú prácu od 22.00 do 6.00. Chcem sa spýtať, keď budú pracovať v sobotu a nedeľu a nebude to ich nadčas... Vypláca sa nejaký príplatok ???
ĎAkujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gabco je offline (nepripojený) gabco

    gabco
    Pokiaľ to nebude ich nadčas, alebo nepripadne na tieto dni sviatok podľa Zákonníka práce nemajú nárok na žiadny príplatok, no môžete ich mať uvedené v mzdovom predpise alebo v kolektívnej zmluve a v takom prípade majú na ne nárok.

    petacuckova je offline (nepripojený) petacuckova

    petacuckova
    Myslela som si to, ale chcela som si to overiť. Nebola som si totiž istá s tou nedeľou. Ďakujem

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    Ja by som potrebovala poradiť od niekoho, či môže mať firma 16 hodinový pracovný úväzok. Jedná sa o firmu, ktorá má strážnu službu.A ak áno čo to všetko obnáša. Nenašla som to nikde presne uvedené a konateľ chce odomňa takéto presné informácie. Veľmi pekne ďakujem

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    Nevie mi nikto poradiť, potrebovala by som to dosť súrne. Vďaka.

    petacuckova je offline (nepripojený) petacuckova

    petacuckova
    Strážnici pracujúci na kratší pracovný čas dva dni po 6 hod deň voľno..., zaradený do 2.stupňa náročnosti práce. Mám im rátať minimálnu hodinovú mzdu pre druhý stupeň vychádzajúc zo sumy 46,6 pre prvý stupeň ( 40 hod týžd.prac.čas ) alebo zo sumy 49,70 pre prvý stupeň ( 37,5 hod týžd. prac.čas ) ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.