Zavrieť

Porady

Starate sa o svoje zdravie ???No schvalne

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Kolko z vas sa stravuje zdravo, chodi cvicit (behat,posilnovna atd...) ? Komu sa neleni tomu sa zeleni sa vravi. Aj ked som lenivy stale sa odhodlam na nejaky ten zdravy pohyb....A co vy ?
Usporiadat
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

ty nas tusim tu budes dobre cvicit
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
No ja som vasnivy sportovec dalo by sa povedat tak preco nie ?
0 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

J1rko Pozri príspevok
Kolko z vas sa stravuje zdravo, chodi cvicit (behat,posilnovna atd...) ? Komu sa neleni tomu sa zeleni sa vravi. Aj ked som lenivy stale sa odhodlam na nejaky ten zdravy pohyb....A co vy ?
Ja chodím denne cca 5 km a každý štvrtok 1 hod.cvičiť kalanetiku
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Antonia1 Pozri príspevok
Ja chodím denne cca 5 km a každý štvrtok 1 hod.cvičiť kalanetiku

Klobuk dole ..ten beh som skusal aj ja ale nedrzalo ma to dlho . Hlavne pre to, ze skoro rano vstavam do skoly a potom na to nemam cas,ale cez prazdniny som sa odhodlal maximalne dvakrat trikrat a potom ma to uplne polozilo Beh sa mi zdal nudny. Ja sa teraz aktivne venujem TaeKwonDo-u uz nejaky ten druhy rok myslim a sem tam zajdem do posilnovne ..pekne to formuje postavu
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Pravidelne plávam /2-3x do týždňa/...udržujem si stále rovnakú postavičku.
A ešte chodím na prechádzky s vnúčencami, tie ma dobre preženú.
Naposledy upravil ALDA : 16.01.08 at 15:47
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Plavanie je super )) odporucam uplne uplne kazdemu aspon 10krat do mesiaca Ked nemate cas tak 5 krat
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
J1rko Pozri príspevok
..pekne to formuje postavu
Pivo dela hezka tela.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
dad111 Pozri príspevok
Pivo dela hezka tela.

S tymto suhlasim tiez :
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja som mal tiez take rozne obdobia, dokonca som mal osobneho trenera. Uz som od toho ale upustil, teraz spolieham na poharik cerveneho denne.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja nemôžem cvičiť zo zdravotných dôvodov a preto aspoň kočírujem jedno fitko....stačí?? Ja viem, že nie, ale aspoň sa zdravo stravujem.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
V akom meste mas to fitko ?
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

V mladosti som obľubovala korčuľovanie.
Teraz v mojich 17-tych rokoch som si znovu kúpila korčule.
Keď som sa prvý-krá tvybrala na klzisko, prikvačil sa aj manžel a syn s kamerou a chceli sa na mne zabávať, ale nepodarilo sa ....
Bola som šťastná, lebo mi to išlo výborne. /To sa nezabúda/.
Tak 2x týždenne si zájdem na klzisko. Ale asi som do konca marca skončila, lebo sa bojím, že si voľačo urobím a kto urobí daňovééééééééé.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Joj neboj sa ...Prave ked sa budes bat sa ti nieco stane... viem z vlastnej skusenosti
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Pre svoje zdravie - veľa, každé ráno 2 jablčká - to musí byť. Veľa dusenej zeleniny, ryby, hydinu a prílohy väčšinou len varené.
Proti zdraviu - keď si upečieme kačku a spravím lokše!!!

Cvičením je to horšie, behať ani korčulovať sa nemôžem a ani nechcem, lebo pri normálnej chôdzi som si uhnala 4-násobnú zlomenunu členku pred tromi rokmi takto v januári, ktorú som mala zdrátovanú, ako od drotára
odvtedy len na multifunkčnom posilňovacom stroji, ktorý mám doma - ale nie každý deň.
Naposledy upravil VladoaKatka : 17.01.08 at 05:39 Dôvod: oprava písmena
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

J1rko Pozri príspevok
Joj neboj sa ...Prave ked sa budes bat sa ti nieco stane... viem z vlastnej skusenosti
Jirko, no veď preto som sa na to dala, že sa nebojím, ale v týchto rokoch už je človek zodpovednejší. Keď dorobím, čo mi treba, tak tam určite pôjdem.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
V tychto rokoch ..myslis rok 2008 ci svoj vek ?..clovek nikdy nie je dost stary na to aby prestal sportovat...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
J1rko Pozri príspevok
V tychto rokoch ..myslis rok 2008 ci svoj vek ?..clovek nikdy nie je dost stary na to aby prestal sportovat...
Ale ani dosť starý na to, aby začal. S tým sa utešujem
Keď som videla v TV nejakú Japonku ako po 60-tke začala tancovať HIP-HOP a viesť k tomu aj skupinu rovesníčok, tak si hovorím, že ešte mám čas
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Cyklistika nenamaha klby!
Ale....som coraz pohodlnejsi, pijem pivečko. Za posledne 3 roky som nahodil 7 kil. Zacal som chodit do fitka, lebo doma ma uz nebavi slapat na stacionarnom bicykli.
http://picasaweb.google.com/duves1/M...53698862557890
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

cloe Pozri príspevok
Ale ani dosť starý na to, aby začal. S tým sa utešujem
Keď som videla v TV nejakú Japonku ako po 60-tke začala tancovať HIP-HOP a viesť k tomu aj skupinu rovesníčok, tak si hovorím, že ešte mám čas
cloe, ja až tak veľa času nemám. Preto som to chcele vedieť, či to ešte ide. Milovala som korčule. A ešte aj milujem. Zdravotný preukaz si nosím so sebou.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Vidim, ze kazdy zvas slovo "sport" berie z uplne ineho konca...Pre niekoho je to zdrava strava, pre niekoho plavanie , fitko, korcule...."pohyb ako taky" a pre niekoho je to len pivecko a nahadzovanie kil..len tak dalej
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať