Zavrieť

Porady

Štúdium angličtiny

Chcela by som si urobiť angličtinu s platnym certifikatom v školsve, teda ked to budem mať, aby som bola kvalifikovaná.
Viem, že toto umožňujú Metodické centrá, mne však nevyhovuje týždenné dochádzať do Bratislavy, čo je cca150 km. Môžem si to urobiť aj na jazykovej škole alebo v inej inštitúcií, v blízkosti môjho bydliska. Som z Levíc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    galia je offline (nepripojený) galia

    galia
    Nemusíš chodiť na metodické.Môžeš si urobiť kurz kde chceš, ale potom si musíš urobiť štátnicu.A samozrejme k tomu potrebuješ nejaké pedagogické vzdelanie.Aspoň u nás to tak funguje.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Evita, aj keď nie som z Levíc, našiel som jazykovú školu v Leviciach pre Teba
    http://www.sclub.sk/sch_svk.html
    Robia aj iné druhy certifikátov, myslím, že je lepšie si urobiť medzinárodne platný certifikát (CAMBRIDGE A napríklad) ako štátnicu, síce chápem, že ju potrebuješ pre školstvo, ale bude Ti platná nič, ak sa rozhodneš pracovať napr. vonku.

    evita2 je offline (nepripojený) evita2

    evita2
    Ďakujem za rady pedagogické vzdelanie mám, pozrela som si stránku tej jazykovej školy v Levicich. Overím si na krajskom úrade či to skutočne stačí.

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    aké vzdelanie je potrebné na vysokoškolské vzdelanie ti hovorí vyhláška MŠ SR41/1996 Z.. o odbornej a pedagogickej spôsobilosti. Takže mrkni sa na prílohu tejto vyhlášky . Nájdi si napr. časť III. učitelia všeobecno-vzdelávacích predmetov 5.-9. roč. - body 12.13.14. Tam sa dozvieš odpoveď na tvoju otázku- t.j. aké je požadované vzdelanie na vyučovanie cudzích jazykov na ZŠ, ak na SŠ musíš sa mrknúť na učiteľov SŠ.

    tu nájdeš vyhlášku :
    http://www.minedu.sk/data/USERDATA/L...y/1996_041.pdf

    Leggy je offline (nepripojený) Leggy

    Leggy
    Ak by som chcela robit jazykove kurzy,staci mi stredoskolske vzdelanie-odbor soc.pracovnik a certifikat z danneho jazyka?...velmi mi to dokopy sice nejde

    Štúdium angličtiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.