Zavrieť

Porady

windows xp home edition

prosím pomôžte mi moje dvojročné dieťa mi počas spúštania pc.zadalo nejakú klávesovú skratku a preinštalovalo mi windows do anglického jazyka.je to originál verzia,bola v slovenčine. ak existuje naspať nejaká skratka tak mi prosím pomôžte.
Usporiadat
bryan bryan

bryan je offline (nepripojený) bryan

to co hladas, je Slovak Language Interface Pack (LIP).
Ja som zastanca EN systemov, takze tvoje dieta je z mojho tabora.

http://www.microsoft.com/slovakia/wi...izacia_04.mspx

http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=sk
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bryan bryan

bryan je offline (nepripojený) bryan

prv nez zacnes instalovat, skus este jeden restart PC, mono ste len v dakom inom mode (napriklad safe mod?)
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

dakujem človek sa učí na vlastných chybách. pozriem dám vedieť.
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

práveže som aj reštartla ale nič. tam sa proste pred tým ako zadám heslo užívatela niečo načítalo a bolo
0 0
bryan bryan

bryan je offline (nepripojený) bryan

tak si skus stiahnut tu slovensku LIP a nainstalovat znova. nic tym nepokazis.

alebo doporucujem arabsky LIP, uz to bude len pre tvoje dieta
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

skoda ze si restartovala... dalo sa to vratit spat navratom na poslednu konfiguraciu systemu ale uz je to v pase
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

TEN LIP mi nejde prevziať lebo chce overenie pravosti a neviem prečo ked dám na overenie alternatívnym sposobom tak ma hodí na icq search a tam mi píše či som to dobre zadala nemožem sa dopracovať k tomu stiahnutiu. kde robím chybu. alebo je to v hlave tá chyba.
0 0
robovi robovi

robovi je offline (nepripojený) robovi

KIKA28 Pozri príspevok
TEN LIP mi nejde prevziať lebo chce overenie pravosti a neviem prečo ked dám na overenie alternatívnym sposobom tak ma hodí na icq search a tam mi píše či som to dobre zadala nemožem sa dopracovať k tomu stiahnutiu. kde robím chybu. alebo je to v hlave tá chyba.
http://uloz.to/152184/LIPSetup.zip Tu to je ulozene.
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

vypísalo mi že balík windows language pack je už v systéme nainštalovaný a že si ho mám odinštalovať a potom začať s inštaláciou slovak interface pack mám to spraviť?
0 0
robovi robovi

robovi je offline (nepripojený) robovi

Mno uz je to jedno, tak treba skusit. Mozno to pomoze. Aj tak s tebou winy hovoria po anglicky. Prast jako uhod.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

KIKA28 Pozri príspevok
prosím pomôžte mi moje dvojročné dieťa mi počas spúštania pc.zadalo nejakú klávesovú skratku a preinštalovalo mi windows do anglického jazyka.je to originál verzia,bola v slovenčine. ak existuje naspať nejaká skratka tak mi prosím pomôžte.
Ak máš nainštalovaný LIP, tak stačí si nastaviť jazyk cez nasledovné menu:

START > Nastavenie > Ovládací panel > Miestne a jazykové nstavenia > v záložke Jazyky > v ponuke Jazyky používané v ponukách a dialógových oknách vybrať jazyk slovenčina.

Ak to máš v angličtine (čo asi teda máš) tak to je v menu:

START > Control Panel > Regional and Language Options > Languages > Language used in menus and Dialoges

Mali by sa názvy v menu prehodiť na slovenčinu po reštarte.
Naposledy upravil Chobot : 20.01.08 at 21:08
0 0
bryan bryan

bryan je offline (nepripojený) bryan

Chobot, akozto pravdepodobny user LIP verzie, popisal spravne.
Ja ako odporca mutantov som viac nevedel...
Verim len, ze porada ti dala odpoved skor ako by si dostala z hotline vyrobcu
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

jasné ďakujem všetkým poradcom,hurá podarilo sa dieťa má zakaz isť bližšie ako na meter. dúfam že som Vám nezožrala nervy
0 0
adomil adomil

adomil je offline (nepripojený) adomil

To iste sa mi stalo v XP po preinstalovani ovladacov grafiky.
XP skocilo do anglictiny a neviem to nijako dat do SK.
Skusal som aj jeden navod cez registre ale nepomohlo. Slovencinu instalovat tam nepusti, hlasi ze uz ju ma nainstalovanu. Prepnut na SK ...sa da neviem ako a odinstalovat slovencinu je asi nemozne.
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

navod ako to prepnut mas o par prispevkov vysie
0 0
adomil adomil

adomil je offline (nepripojený) adomil

Pozeral som aj ten navod vyssie...
Podla horeuvedeneho navodu je tam nastavena slovencina, ale Xp je stale anglicke.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

adomil Pozri príspevok
Pozeral som aj ten navod vyssie...
Podla horeuvedeneho navodu je tam nastavena slovencina, ale Xp je stale anglicke.
Ak sa zmena neprejavil ani po reštarte systému a skutočne tam máš nastavenú slovenčinu, tak asi budeš musieť reinštalovať LIP.

Ale pre istotu sa ešte spýtam, aké iné ponuky jazykov okrem angličtiny tam v tom rolovacom okienku ešte máš?
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

Zvol namiesto slovenciny anglictinu -> restartuj -> zvol namiesto anglictiny slovencinu -> restartuj a malo by to ist
0 0
002jjj 002jjj

002jjj je offline (nepripojený) 002jjj

Chcem sa spítať ci je to mozne odinstalovat celý windows a potom ho tam zase nainstalovat vlastne nanovo diki :-)))))))))))))
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

ano hovori sa tomu preinstalovanie operacneho systemu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať