Zavrieť

Porady

neurochirurg

Prosím vás neviete mi odporučiť nejakého dobrého neurochirurga? Máme kolegyňu, ktorá sa vôbec nepreberá z umelého spánku. Mala autonehodu. Mala krvácanie - praskla je cievka v hlave a silný otras mozgu. Už tri týždne sa nepreberá. Prekonala dve operácie /zlomenina stehennej kosti a ruky/.
Nemáte s týmto niekto skúsenosti. Prosím poraďte. Už je to tri týždne a ona sa nepreberá. Najprv bola v umelom spánku, ale teraz by sa už mala prebrať sama a nič. Budem veľmi vďačná, ak sa mi niekto ozve a poradí svojími skúsenosťami.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jasu je offline (nepripojený) jasu

    jasu
    Skus sa nakontaktovat na neurochirurgiu v novych zamkoch na doktora Rudinskeho je podla mna absolutna spicka. mojho ocina dostal z vazneho urazu hlavy. Tak vela zdaru prajem. Jana

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    kalkulka Pozri príspevok
    Prosím vás neviete mi odporučiť nejakého dobrého neurochirurga? Máme kolegyňu, ktorá sa vôbec nepreberá z umelého spánku. Mala autonehodu. Mala krvácanie - praskla je cievka v hlave a silný otras mozgu. Už tri týždne sa nepreberá. Prekonala dve operácie /zlomenina stehennej kosti a ruky/.
    Nemáte s týmto niekto skúsenosti. Prosím poraďte. Už je to tri týždne a ona sa nepreberá. Najprv bola v umelom spánku, ale teraz by sa už mala prebrať sama a nič. Budem veľmi vďačná, ak sa mi niekto ozve a poradí svojími skúsenosťami.
    Velmi zla situacia, ale pripad od pripadu.Niekedy ani ten najlepsi odbornik nevie povedat co bude.
    Jedine co mozete vy a hlavne rodina teraz robit je chodit za nou tak casto ako je to len mozne a hovorit na nu.Prihovarat sa jej a rozpravat jej o vsetkom co ma rada.
    Ja verim, ze sluch odchadza posledny a ze nieco z toho k nej do tej temnoty prenikne.
    Ked som bola za mojou svokrou, hladkala som ju po hlavicke a hovorila som jej do ucha.Som presvedcena o tom, ze vedela ze som tam a nielen preto, ze jej po lici tiekla slza. Mozno to je niekedy jedine co mozeme urobit.
    Treba ale verit , pokial je jej organizmus silny, ma velku sancu dostat sa z toho.
    Moja svokra bola ale iny pripad.Tam nebola ziadna sanca.
    Naposledy upravil kitky : 22.01.08 at 16:41

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.