Zavrieť

Porady

skladové hospodárstvo

Ahojte. Som nováčik a potrebovala by som poradiť skutočne dobrý softwér pre vedenie skladového hospodárstva v obchodnej spoločnosti účtujúcej v PÚ, v ktorej som zamestnaná veľmi krátko. Momentálne používajú účtovný program Helios Orange ale priznám sa, som z neho dosť znechutená. Nemám však s tým dostatok skúsenosti a potrebujem do firmy zaviesť nejaký dobrý systém. Príjemky sa robia až po prijatí dodávateľskej faktúry, nie skutočného fyzického prevzatia tovaru na základe dodacieho listu skladníkmi a s výdajkami je následne tiež problém, lebo keďže nie je tovar prijatý (niekedy aj 2-3 týždne) ťažko môžme niečo vydať. Aké programy používate inde a ako to funguje? Prosím poraďte!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    sú rôzne programy na sklad.
    O kolobehu práci sa treba dohodnúť s tými, čo obsluhujú program. Systém si treba zabezpečiť a ten aj dodržiavať.
    Mám skúsenosti napr. s
    www.mrp.sk
    www.uni-soft.sk
    stiahni si nejaké demá a popozeraj,
    ale všetky programy majú svoje výhody aj nevýhody.

    skladové hospodárstvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.