Zavrieť

Porady

Zrážková daň

Ahojte všetci!!! Prosím Vás o radu. V programe MRP, keď robím potvrdenie o zdan. mzde pre dohodára, tak mi pekne ukáže aj vyplatené prijmy, z ktorých sa vyberá zrážková daň. Ale keď to chcem aj vytlačiť, tak tá zrážková časť sa neobjavý v tabuľke. PREČO ??? ROBÍM NIEČO ZLE ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Olinka1 Pozri príspevok
    Ahojte všetci!!! Prosím Vás o radu. V programe MRP, keď robím potvrdenie o zdan. mzde pre dohodára, tak mi pekne ukáže aj vyplatené prijmy, z ktorých sa vyberá zrážková daň. Ale keď to chcem aj vytlačiť, tak tá zrážková časť sa neobjavý v tabuľke. PREČO ??? ROBÍM NIEČO ZLE ???
    Mne to pekne ide. AKú vystupovú zostavu máš zvolenú?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Olinka1 Pozri príspevok
    V parametroch tlače som našla niečo takéto : OZDANMZD.000
    Asi potom toto bude zle...
    Mal som na mysli to, že keď si chceš dať vytlačiť tú zostavu, resp. potvrdenie, tak v názve dokumentu v zátvorke musí byť rok 2006 a nie 2005.

    01 Potvrdenie o zdaniteľnej mzde (2006)

    Lebo zostava 02 Potvrdenie o zdaniteľnej mzde (2005) ti nebude tlačiť zrážkovú daň.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Olinka1 Pozri príspevok
    V parametroch tlače som našla niečo takéto : OZDANMZD.000
    Asi potom toto bude zle...
    Teraz rozmýšlam či náhodou nemáš DOS verziu? Ak áno, tak tie moje rady sú nanič, je to totiž pre win verziu.

    Olinka1 je offline (nepripojený) Olinka1

    Olinka1
    Isto som sprostá, ale neviem o čom hovoríš. Ja potrebujem vytlačiť tabuľku
    POTVRDENIE o prijmoch FO zo závislej činnosti, o preddavkoch na daň, o dani vyberanej zrážkou z týchto príjmov a o daňovom bonuse na vyživovabé deti
    (daňový bónus) za obdobie ........ .

    A tu nikde nie je rok 2006 ani 2005 ani 2007

    Olinka1 je offline (nepripojený) Olinka1

    Olinka1
    Áno mám DOS verziu, ale aj tak by si mi mohol poradiť !!! Prosííííííím !!!!!!!!!!!!

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Olinka1 Pozri príspevok
    Isto som sprostá, ale neviem o čom hovoríš. Ja potrebujem vytlačiť tabuľku
    POTVRDENIE o prijmoch FO zo závislej činnosti, o preddavkoch na daň, o dani vyberanej zrážkou z týchto príjmov a o daňovom bonuse na vyživovabé deti
    (daňový bónus) za obdobie ........ .

    A tu nikde nie je rok 2006 ani 2005 ani 2007
    Máš dos alebo windows verziu programu?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Olinka1 Pozri príspevok
    Áno mám DOS verziu, ale aj tak by si mi mohol poradiť !!! Prosííííííím !!!!!!!!!!!!
    V dose nerobím už asi 3-4 roky, ale skús vtejto téme, je tam súhrm otázok a odpovedí:

    http://www.porada.sk/t24753-mrp-mzdy-suhrn-otazok.html

    Olinka1 je offline (nepripojený) Olinka1

    Olinka1
    Nedalo mi to pokoja a skúšala som dovtedy, kým som na to neprišla. Stačí ak do parametrov zadáte : OZDANMZD.006
    Ak to niekomu pomôže budem veľmi rada...

    megyzah je offline (nepripojený) megyzah

    megyzah
    Prosím Vás ak zamestnanec mal v našej firme príjem z pracovného pomeru zdanený preddavkovou daňou a zároveň aj príjme z dohody zdanený zrážkovou daňou, môžem mu urobiť ročné zúčtovanie? Potvrdenie o zrážkovej dane mu nebudem k ročnému zúčtovaniu pripájať. Stále prosím vás platí, že kto si chce uviesť aj zrážkovú daň tak si musí urobiť daňové priznanie? Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.