Zavrieť

Porady

Zádery na prstoch

Dobrý den chcela by som sa spýtať či by ste mi nevedeli niekto poradiť, aký krem alebo masť na popraskanú kožu okolo nehtov na rukách ide o takzvané zádery. Už neviem čo by som si mala na to dávať už som vyskušala vela rôzných krémov a mastí, olivový, s aloe vera, nechtíkovu masť a kadečo iné. Neviem sa tých záderov zbaviť, každý den mám aspon 2-3 prasknute keby to tak nebolelo dalo by sa to vydržat. Skuste mi niekto poradiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mirka123 je offline (nepripojený) Mirka123

    Mirka123
    Mojej mame na popraskanú kožu (síce na pätách, ale aj tak to veľmi bolelo) pomohli zábaly - v lekárni dostať tzv. kozmetickú vazelínu alebo masťový základ - je to bez akýchkoľvek prímesí. Odporúčam na noc zabaliť do gázy a do igelitových rukavíc (aké pribaľujú k farbám na vlasy). Dúfam, že to pomôže
    Mirka

    mystery je offline (nepripojený) mystery

    mystery
    skus dezinfekcnu indulonu (cervenu).
    Zadery sa zvyknu robit pri suchej kozi na rukach. Takze ruky si kremuj aj viackrat denne. Nie len vecer.
    Hned po umyti ruk, alebo ked citiz ze mas trochu napnutu ruku.
    Vyliecenie zaderov moze trvat aj mesiac, takze s anevzdavaj.
    Mne velmi pomohla ta indulona. Jej vyhodou je, ze sa rychlo vstrebava, takze kludne si mozes ruky kremovat castejsie.
    M

    Nina13 je offline (nepripojený) Nina13

    Nina13
    Mne sa osvedcila mast z rady Kosmin (cesky firma Aromatica, dostat ju bezne v lekarnach za dostupnu cenu. Verim, ze budes spokojna.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.