Zavrieť

Porady

bolest oci a hlavy

Moj 8 rocny syn ma DMO spatsicke dipareza s crtami autizmu a mava uz kazdodennu bolest hlavy a jedneho oka a ja neviem v com je chyba, lebo nevie opisat problem. Nosi okuliare so 6 dioptriami a v poslednej dobe zacal na to jedno oko stala zurkat a zatlacat si ho dovnutra a hned spomenie ze ho boli hlava. V com je problem ? Poradte mi prosim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    svetielko01 Pozri príspevok
    Moj 8 rocny syn ma DMO spatsicke dipareza s crtami autizmu a mava uz kazdodennu bolest hlavy a jedneho oka a ja neviem v com je chyba, lebo nevie opisat problem. Nosi okuliare so 6 dioptriami a v poslednej dobe zacal na to jedno oko stala zurkat a zatlacat si ho dovnutra a hned spomenie ze ho boli hlava. V com je problem ? Poradte mi prosim.
    ahoj, toto je velmi specialny pripad. a bude vyzadovat specialne vysetrenia.
    chod so synom k detskej lekarke a ona vas posle za dalsim odbornikom.

    KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

    KIKA28
    nenechaj to tak ja mám zelený zákal na obe očí a prejavovalo sa mi to bolesťami hlavy a oči ma tiež boleli. bola som podráždená. nenechajte to tak v žiadnom prípade. alebo môže mať aj silné dioprtie. ked som ja bola tak asi 11rokov. zle som si vybrala dioptrie lebo som chcela ísť rýchlo preč od Dr. a už som bola aj domýlená z toľkého prehadzovania skiel pred očami že som nevedela ktoré sú ok.potom ma bolievala hlava a oči takže som ich ani nenosila poriadne

    svetielko01 je offline (nepripojený) svetielko01

    zena svetielko01
    idem so synom na vysetrenie oci pod narkozou , trosku ste ma vyplasili, ale hadam bude vsetko OK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.