Zavrieť

Porady

niečo na lesk vlasov??

Ahojte všetci...
Chcela by som poradiť...kedysi som si farbila vlasy a strasne sa mi znicili, tak som sa rozhodla, ze si nechám vyrást svoje...myslela som si, že budem mať zdravé krásne vlasy..ale oni sú naopak bez lesku..
Vie mi niekto poradiť nejaké tabletky alebo dobrý šampón na zvýšenie lesku vlasov???
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Vlasy si zmývaj vodou do ktorej prilejes trochu octu,alebo citronovej šťavy.
    Vlasy Ti spevnejú a budú aj lesklé.Sme tri sestry/47,45,38/,farbíme si vlasy cez 20 rokov.
    lejka Pozri príspevok
    Vlasy si zmývaj vodou do ktorej prilejes trochu octu,alebo citronovej šťavy.
    Vlasy Ti spevnejú a budú aj lesklé.Sme tri sestry/47,45,38/,farbíme si vlasy cez 20 rokov.
    ďakujem za radu...toto kedysi robila moja mamina...smrdela z octu delá kupelna
    Ale za pokus to stoji

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    lejka Pozri príspevok
    Vlasy si zmývaj vodou do ktorej prilejes trochu octu,alebo citronovej šťavy.
    Vlasy Ti spevnejú a budú aj lesklé.Sme tri sestry/47,45,38/,farbíme si vlasy cez 20 rokov.
    Ja sa priklanam k octu. Vlasy musis poriadne a dlho oplachovat vlaznou vodou, musia ti " vržďať " medzi prstami. To je najdolezitejsie. Niekedy aj slabe oplachnutie sposobuje matnost vlasov. Do pohara aspon pol litroveho si daj vlaznu vodu a polievkovu lyzicu octu. S tym nakoniec prelej vlasy zabal do uteraku, vlasy nesuchaj len jemne z nich vytlac vodu a pokial mas cas nechaj volne uschnut.
    Tento stary recept je naozaj ucinny.Vlasy troska razia octom ale ten vyprcha.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja som si kúpila na vlasy, hlavne proti vypadávaniu Biotín, ale už som ich mala pochválené, že sú pekné lesklé.inak ten Biotín odporúčam
    http://www.spodan.com/sk/1440.html

    niečo na lesk vlasov??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.