Zavrieť

Porady

nováčikovia

Ahojte, ja som sa zaregistrovala asi pred týždňom a som šťastná ako blcha, že som Vás našla, fakt. Trochu mi robilo problém sa zorientovať, dať tému, ale to preto, že som na stránke strávila zatiaľ málo času. Som účtovníčka v sro asi štvrtý rok, ale mám stále poriadny rešpekt pred "účtom" a každú vec by som si najradšej overila aj trikrát. Takže tu budem určite často a často sa budem aj pýtať. Preto som už vopred vďačná za každú radu a odpoveď. Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Určite sa Ti tu bude páčiť, zorientuješ sa a bude z Teba závislák. Tak ako z nás.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Stači sa pridať. Vítaj medzi nami.

    avelka je offline (nepripojený) avelka

    avelka
    Ďakujem za privítanie. Závislák sa už vo mne asi ozval, lebo už tu zase sedím. Dnes som sa dozvedela, že moja kolegyňa účtovníčka sa chystá na materskú. Ako človek som sa potešila, ako účtovník som zaplakala. Ale aspoň som našla Vás, ak budem potrebovať súrne radu. Dúfam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.