Zavrieť

Porady

Jednoduché účtovníctvo

Ahoj poraďaci, hľadam niekoho z BA kto sa vyzná v JU, najlepšie pogram Alfa od Krosu. Potrebujem niekoho kto mi objasní aspoň začiatky účtovania (platca DPH) samozrejme aj za odmenu.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eva16 je offline (nepripojený) eva16

    eva16
    Ak máš ku programu aj príručku, tak by si nemal mať dáke problémy. Ja mám program Alfa už tretí rok a som s ním spokojná. Dá pekne ísť podľa príručky, máš možnosti opráv, aj možnosti vymazania. Len sa netreba báť a skúšať...
    Eva 16

    maverick27 je offline (nepripojený) maverick27

    maverick27
    eva16 Pozri príspevok
    Ak máš ku programu aj príručku, tak by si nemal mať dáke problémy. Ja mám program Alfa už tretí rok a som s ním spokojná. Dá pekne ísť podľa príručky, máš možnosti opráv, aj možnosti vymazania. Len sa netreba báť a skúšať...
    Eva 16
    Noo príručku mám,to je pravda, len ja ešte moc neviem ako a čo zaúčtovať a to neviem či je v príručke popísané nakoľko sam sa dostal asi len po 10 stranu mám vtom kapánek nejasnosti a ešte ktomu som aj štvrťročný platca DPH.

    Jednoduché účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.