Zavrieť

Porady

VISTA - zvuky a ine zahady

Ako vo Vista basic vypnut ten zvuk, ktory sa prehrava pri spusteni pocitaca? Vo "zvuky" sa to vobec neda najst, su tam rozne zvuky ale tento tam nefiguruje. Teda ja mam angl. verziu, ale tolko snad po angl viem, aby som to spoznal.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Start - Settings - Control Panel - Sound - karta Sounds - fajka Play Windows Startup sound

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ale ved presne tam som bol. Su tam vsetky mozne zvuky, iba ten, pri spustani kompu tam nikde nespominaju, teda sa neda ani vypnut !!

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    misomiso Pozri príspevok
    Ale ved presne tam som bol. Su tam vsetky mozne zvuky, iba ten, pri spustani kompu tam nikde nespominaju, teda sa neda ani vypnut !!
    Start - Settings - Control Panel - Sound - karta Sounds - fajka Play Windows Startup sound

    (Play Windows Startup sound - prehraj zvuk spustenia Windows)

    slovensky: Ak tam nebude tá fajka (t.j. klikneš na fajku, ktorá v zápätí zmizne) nebude sa prehrávať zvuk pri spustení počítača.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Aha . diky, to ma nenapadlo, ze uplne vsetky zvuky budu v ramci jedneho zoznamu a specialne jeden daju amici extra pod to.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    tak ked ine zahady, tak napisem tu svoju

    som uz naucena pracovat v XP-cku s obrazkami cez prieskumnika a tu ked si zvolim typ zobrazenia na "miniatury" tak vidim vsetky ulozene obrazky v nadhlade, lenze vo VISTA to za ten svet neviem najst, aby mi aj tu zobrazovalo obrazky v miniaturach (je tam mala ikona, velka ikona, dlazdice, zoznam a este dake ine, skusila som vsetko ale bez vysledku).

    Je tu niekto kto by mi vedel poradit ci to vobec vo VISTA ide a ak ano, tak ako na to

    dakujem

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Ukážka z mojej Visty: Funguje to, ako v starom dobrom XP-čku. skús sem dať obrázok.
    ukážka.jpg  

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    andreaS Pozri príspevok
    takto to mam ja (windows vista home basic)
    Skus sa mrknut ako mas nastavene toto, nema to byt zafajknute. Usporiadat->Moznosti zlozky->Zobrazenie
    Ak nepomoze toto tak neviem..mozno ,ze nejaky tuningovy nastroj to rozhodil..
    Bez názvu.jpg  

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    umenie bolo najst tuto samotnu tabulku... ale huraaaaaaa podarilo sa!!!!!

    velka vdaka! ocenujem

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    andreaS Pozri príspevok
    umenie bolo najst tuto samotnu tabulku... ale huraaaaaaa podarilo sa!!!!!

    velka vdaka! ocenujem
    Rado sa stalo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.