Zavrieť

Porady

Sro a jú

Potrebujem radu.
Hľadám si prácu, chodím po konkurzoch a práve dnes mám ísť na jeden.. našla som ho na nete a medzi požiadavkami majú napísané jednoduché účtovníctvo a o podvojnom ani chýru ani slychu, nejako sa mi to nezdá pretože je to s. r. o.čka a podľa mojich vedomostí(ktoré nie sú bohvieaké úžasné ale toto ešte zahŕňajú) by mala každá spoločnosť zapísaná v OR viesť PÚ..alebo som naozaj až taká vymletá?Alebo to tam majú len preklep?
Sa bojím bo v jednoduchom účte som nikdy nerobila a ak by sa ma niečo spýtali asi by som bola dosť mimo.
Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sedi Pozri príspevok
    Potrebujem radu.
    Hľadám si prácu, chodím po konkurzoch a práve dnes mám ísť na jeden.. našla som ho na nete a medzi požiadavkami majú napísané jednoduché účtovníctvo a o podvojnom ani chýru ani slychu, nejako sa mi to nezdá pretože je to s. r. o.čka a podľa mojich vedomostí(ktoré nie sú bohvieaké úžasné ale toto ešte zahŕňajú) by mala každá spoločnosť zapísaná v OR viesť PÚ..alebo som naozaj až taká vymletá?Alebo to tam majú len preklep?
    Sa bojím bo v jednoduchom účte som nikdy nerobila a ak by sa ma niečo spýtali asi by som bola dosť mimo.
    Dík
    SRo a JÚ neidú dokopy. Musí viesť PÚ.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    sedi Pozri príspevok
    Potrebujem radu.
    Hľadám si prácu, chodím po konkurzoch a práve dnes mám ísť na jeden.. našla som ho na nete a medzi požiadavkami majú napísané jednoduché účtovníctvo a o podvojnom ani chýru ani slychu, nejako sa mi to nezdá pretože je to s. r. o.čka a podľa mojich vedomostí(ktoré nie sú bohvieaké úžasné ale toto ešte zahŕňajú) by mala každá spoločnosť zapísaná v OR viesť PÚ..alebo som naozaj až taká vymletá?Alebo to tam majú len preklep?
    Sa bojím bo v jednoduchom účte som nikdy nerobila a ak by sa ma niečo spýtali asi by som bola dosť mimo.
    Dík
    Napadli ma dve možnosti - netušia, že majú povinnosť viesť PÚ , tak je na čase prezradiť im realitu .... alebo žiadajú JÚ, lebo sú spoločníci aj živnostníci a hodia na Tvoje plecia aj JÚ - mimochodom , nič nezvyčajné .

    sedi je offline (nepripojený) sedi

    sedi
    Johanka Pozri príspevok
    Napadli ma dve možnosti - netušia, že majú povinnosť viesť PÚ , tak je na čase prezradiť im realitu .... alebo žiadajú JÚ, lebo sú spoločníci aj živnostníci a hodia na Tvoje plecia aj JÚ - mimochodom , nič nezvyčajné .
    Okrem toho že sa dnes na konkurze..mimochodom v poradensko - personálnej spoločnosti, ktorá inzerát na dané prac.miesto podala..budem tváriť premúdrelo,si ma úžasne pobavila..Ďakujem..normálne mi odišli z brucha nervové krče z konkurzu, šak ja nie som ozaj taká šiši..

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sedi Pozri príspevok
    Okrem toho že sa dnes na konkurze..mimochodom v poradensko - personálnej spoločnosti, ktorá inzerát na dané prac.miesto podala..budem tváriť premúdrelo,si ma úžasne pobavila..Ďakujem..normálne mi odišli z brucha nervové krče z konkurzu, šak ja nie som ozaj taká šiši..
    Neboj, ani oni nemusia byť až takí múdri jak sa tvária. Drž sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.