Zavrieť

Porady

vŕzga nový gauč

prosím o radu, čo s novým gaučom, ktorý vŕzga
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Nám tak neprijemne vŕzalo operadlo na fotelke. S injekčnou striekačkou a ihlou som do spoju napchala toaletné mydlo.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    misomiso Pozri príspevok
    Asi nic, budete si musiet najst ine vhodne miesto...
    Práčka ( najma keď práve žmýka), alebo kuchynská linka-sú celkom OK

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Kazu Pozri príspevok
    Nám tak neprijemne vŕzalo operadlo na fotelke. S injekčnou striekačkou a ihlou som do spoju napchala toaletné mydlo.
    Zuzka čakala som niečo originálnejšie...

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Máš pravdu , ale pre istotu som to robila, keď manžel nebol doma. Tomu by boli určite vŕzgali pánty a dostal by mydlo do huby.

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    viem, ze hojdacie kreslo nie je gauc, ale skus pohladat v tejto teme nejaku uzitocnu radu
    http://www.porada.sk/t46523-hojdacie...a-ako-das.html

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    ...a čo konkrétne na tom gauči vŕzga? Môže byť zle uložený - myslím to tak, že stojí nakrivo, vtedy by som buď hľadala rovinu a umiestnila ho tam alebo čímsi vypodložila. Tiež môže byť, že vŕzgajú pružiny...s tým Ti ale neporadím... a ešte mi napadá: Keď sme my kúpili nový gauč. Detičky sa vytešovali, neustále vyťahovali ten "šuplíček s lôžkom", sedeli na ňom a tak pozerali telku...a asi po mesiaci sa zrazu "šuplíček" nedal zasunúť - stále vyskakoval naspäť. Tak sme gauč nadvihli...a našli sme tam taký obrovský kus molitanu, čo tam pravdepodobne dali kvôli preprave aby sa gauč nepoškodil... molitan sa uvoľnil a zavadzal. Skúste teda gauč nadvihnúť a pozrieť či tam tiež niečo nezavadzia...

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    stastenko Pozri príspevok
    prosím o radu, čo s novým gaučom, ktorý vŕzga
    Treba zistiť čo vŕzga - či je to kostra (rám) alebo matrac. Ak je to kostra, tak to treba spevniť. Horšie to je keď to je pod čalúnením (budete musieť aj šiť). Keď to je matrac s pružinami, tak skúste napraviť miesto (postláčaním), kde to vŕzga. Možno si len nejaká pružina musí nájsť svoje miesto...

    Ja keď som bol prvý krát na návšteve u svokrovcov, tak som im opravil vŕzgajúci stôl. Na jednom mieste, keď si niekto položil ruky na stôl, tak to vŕzgalo. Problém bol v tom, že jedna časť stola bola mierne nad rámom a pri miernom tlaku to "pracovalo". Vložil som tam kúsok zo zápalky a odvtedy je pokoj. U svokry som zabodoval, lebo ich to už dlho otravovalo

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Nechcem uraziť, ale ja musím sledovať aj nosnosť gauča, postele ako aj veľkosť vane, ktorú si chcem zabudovať do kúpelne /to sa mi nepodarilo odhadnúť, tak sa iba sprchujem/ a pod.

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    no ja mam tiez ten problem.pred Vianociami som kupila sedacku, a obcas pocujem ze praskne pruzina, ked sa nahneme, alebo sa muz postavi,vahu mame normalnu,bola som v obchode ,hovorim ze mne tam nieco pukoce, predav.hovori ,co vam tam moze pukotat, povedala som ze to budem chvilku sledovat, a teraz tam idem reklamovat , som zvedava co vybav.este mi predav, povedala aby som natrela tie pruziny mydlom.

    stastenko je offline (nepripojený) stastenko

    stastenko
    Dakujem za rady. Ja som si nakoniec pomohla tak, ze som gauc vystuzila este tenkými dostickami pomedzi lamely a zatial je pokoj.

    borbi je offline (nepripojený) borbi

    borbi
    Kazu Pozri príspevok
    Máš pravdu , ale pre istotu som to robila, keď manžel nebol doma. Tomu by boli určite vŕzgali pánty a dostal by mydlo do huby.
    no taky hlod som uz davno nepocul.super!!!

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Veruže aj ja som sa zabavila...Inak sa divím, že sa táto téma nezvrhla na mrníček, úprimne povedané slovné spojenie ,,vŕzga nový gauč" zvádza k množstvám úvah

    borbi je offline (nepripojený) borbi

    borbi
    danushka Pozri príspevok
    Veruže aj ja som sa zabavila...Inak sa divím, že sa táto téma nezvrhla na mrníček, úprimne povedané slovné spojenie ,,vŕzga nový gauč" zvádza k množstvám úvah
    prepac neviem teraz mas na mysli uvahy typu "džiga džiga".

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    borbi Pozri príspevok
    prepac neviem teraz mas na mysli uvahy typu "džiga džiga".
    ..no ,,džiga džiga" je asi v rómskom jazyku, ktorý ja neovládam...ale ak je to to, čo si myslím že je, tak presne také úvahy som mala na mysli

    ...úvahy ze života..., v takom prípade, prečo by ten gauč nemal vŕzgať...
    ...keď gauče dovŕzgajú, koniec s týmto svetom...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.