Zavrieť

Porady

Pomoc s MRP

Prosím Vás môže mi niekto pomôcť? Teraz sa učím účtovať v MRP, mám stiahnutú demoverziu. Mám vypísané faktúry prijaté a chcem ich uhradiť, /zaúčtovať/ do peňažného denníka. Nastavím sa na príslušnú faktúru, kliknem na uhradiť a vyjde mi okienko úhrady. Ale ja by som chcela, že fa je uhradená z banky a nie VPD. Alebo som na zlom mieste, že mi to neide? Prosím Vás poraďte mi, vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

    adinka55
    Ak mas win verziu tak je to uplne jedno, pretoze do dokladu musis cislo dokladu zapisat - tzn, ze bud napises cislo pokladnicneho dokladu alebo cislo bankoveho vypisu. Potom ti uhradu zaradi do dennika a tam az presne definujes ci je to uhrada Pokladnou alebo Bankou.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    môžeš použiť aj automatické číslovanie, ak máš nastevený poradový sled. Klikneš ikonku nad dokladom v tabuľke keď dáš uhradiť. Zobrazí sa Ti pokladničný doklad, ak je to banka vtedy zadáš doklad sama.

    Zuzy je offline (nepripojený) Zuzy

    žena v domácnosti Zuzy
    Ďakujem Vám obom za odpovede, keď niečo nebudem vedieť, ešte sa ozvem, dúfam že mi pomôžete, ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.