Zavrieť

Porady

spolupráca, spoločné ciele

Ahojte,
čítal som tu mnohé zaujímavé príspevky, veľa nápadov a argumentov, ktoré ma inšpirovali k založeniu tohoto "vlákna".

Mám fajn zamestnanie, ale mám pocit, že keby som toľko energie dával do nejakej vlastnej firmy, tak by to bolo lepšie a možno aj ziskovejšie.
Problém je asi v tom, že nemám odvahu ukončiť svoj prac.pomer a začať niečo od nuly. Je to pomerne veľký risk.
Takže ma napadla taká vec - že skúsiť rozbehnúť nejakú firmu popri zamestnaní. Sám by som to určite časovo nestíhal, preto hľadám niekoho podobného, možno v podobnej situácii, s podobným zmýšľaním s kým by som vedel túto "víziu" zrealizovať.

Oblasť podnikania je vec dohody, analýzy trhu... Ja osobne mám zázemie a dosť široké znalosti v oblasti výpočtovej a čiastočne kancelárskej techniky, tvorba internetových aplikácii (vrátane e-shopov) a veci okolo toho.
Moj prvotný nápad - návrh je skúsiť niečo okolo reklamy, prípadne obchodu (nákup a potom predaj tovaru.)

Takže keby ste niekoho takého poznali, tak mi napíšte.
Najlepšie z Košíc.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ender100 je offline (nepripojený) ender100

    ender100
    Ahojte. Hoci sa nechystam s nikym spolu podnikat, ale chcem sa opytat ze kolko stoji taka narocnejsia webova stranka? A kolko stoji taku prevadzkovat? Napriklad nejaky e-obchod.

    Pette77 je offline (nepripojený) Pette77

    Pette77
    Dam mensi prehlad -
    profi firemna homepage, zakladny internetovy marketing, napisanie textov - cca 20-50 tisic v zavedenych webdizajnovych firmach.
    kompletna internetova strategia - teda homepage, microsites, marketing - cca 70 tisic a viac plus pravidelne vydavky na reklamu, s tym, ze v cene samozrejme nie je obchodna strategia (co predavat a pod) (zase u kvalitnejsieho studia, nie u studenta - pozor, nespochybnujem ich moznu kvalitu, ale nevyhody su zrejme).
    eshoptoto je kapitola sama o sebe. zakladny eshop je dnes myslim vhodnejsi formou prenajmu (cca 1500 sk mesacne komplet), kvalitna grafika okolo 10 tisic - teda rozbehnut sa to da cca za 15 tisic komplet.
    riesenie ma mieru je pre start zbytocne, stoji 70-100 tisic a viac.
    prevadzka je potom otazka marketingu - vsetky mozne formy reklamy, budovanie znacky, podpora zakaznikov a horna hranica je cca neodmedzena

    dufam, ze som trosku poradil, pytajte sa dalej, rad odpoviem.

    spolupráca, spoločné ciele

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.