Zavrieť

Porady

Indická uhorka

Nemáte niekto semiačka indickej uhorky - ačokča?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    Tie indicke uhorky dostať aj v predajni so záhradnymi potrebami. Ja som jeden rok pestovala na záhone a vobec nezarodili len sa tahali a kvitli. Druhý rok sme ich dali do foliovníka a to už bola aj úroda, asi metrové uhorky, akurát nám to vobec nechutilo tak poslužili ako dekorácia. Inak dostat už rozne semená takýchto cudzokrajnich rastlín . Skušala som aj kiwano, ale to tiež nezarodilo tak som to vzdala.

    Tarif je offline (nepripojený) Tarif

    som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac Tarif
    Dakujem pekne, ak chcete ja Vám pošlem zakorenené pepino alebo semienka africkej tekvice. Mária Agárdi, Bratislavská 9, 90301 Senec

    Tarif je offline (nepripojený) Tarif

    som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac Tarif
    Ačokča je niečo iné, podobá sa skôr na papriku ako na uhorku. Dá sa to zavarit, je to velmi dobré. Kiwano som tiež pestovala a mala som bohatú úrodu. Robila som z kiwana ococný koktail.

    Tarif je offline (nepripojený) Tarif

    som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac Tarif
    Dakujem pekne za semienka ačokči. Ja som Vám poslala pepino , dúfam že balíček dostanete v poriadku. S pozdravom Tarif, Mária Agárdi

    letula je offline (nepripojený) letula

    letula
    Indickú uhorku/ačokču/mám,každý rok mi zarodí.Pekne sa šplhá po plote,nemá zvláštne nároky Nechávam si semeno /nie veľa/,ale podelím sa .Ale kam poslať?

    letula je offline (nepripojený) letula

    letula
    Nevšimla som si ,že vám už poslali ačokču!Ano ,ind.uhorka je niečo iné.Vlani mi zarodila,ale nechutila.Koľko ľudí,toľko chutí:-)

    svetlana4 je offline (nepripojený) svetlana4

    svetlana4
    Tarif Pozri príspevok
    Dakujem pekne za semienka ačokči. Ja som Vám poslala pepino , dúfam že balíček dostanete v poriadku. S pozdravom Tarif, Mária Agárdi
    Dnes som si bola prevziať na pošte balíček, došiel o.k., rastlinka prežila. Ďakujem veľmi pekne a aj za semiačka. Čo s ňou teraz? Stačí ju len presadiť do kvetináča a dať na svetlé miesto a zalievať alebo vyžaduje ešte niečo špeciálne?

    Tarif je offline (nepripojený) Tarif

    som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac Tarif
    Rastlinku treba len zasadit, polievat a koncom apríla ju troška ostrihat. V lete ju možeš vysadit do záhradky, ale nemusíš. Dúfam, že budeš mat bohatú úrodu. Ahoj. Tarif

    letula je offline (nepripojený) letula

    letula
    Všetko o ačokči nájdete na stránke -httl://achocha.unas.cz Iba dnes som ju objavila-zaujímavé poznatky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.