Zavrieť

Porady

Vyraďovací protokol na tovar

Hľadala som a nenašla, aj keď sa už o vyraďovaní hovorilo.

Prosím Vás, nemáte niekto vzor vyraďovacieho protokolu. Mám nepredajný tovar po záruke.
Pekne prosíííííím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Mám len protokol na vyradenie DHIM, HIM. Ale tovar? Neviem, či by sa dal tak upraviť aby vyhovoval tvojej predstave.

    Miro77 je offline (nepripojený) Miro77

    Miro77
    Skladová evidencia je asi slabá stránka tejto www.porady.sk.

    Ja sám som položil niekoľko takýchto otázok a tiež žiadna odpoveď.
    Pítal som sa mojej účtovníčky. Malo by stačiť spísať neaký "zápis o vyradení zo skladovej evidencie". V zápise sa uvedie čo sa vyraďuje a prečo. Ale ani ona mi nevedela zohnať vzor. Akurát ma upozornila, že daňováci to nemajú radi, keď podnikateľ nakúpi 100-tis. žuvačiek a potom vyraďuje 99-tisíc z dôvodu že je to po záruke. Skôr strávia fakt, že vám XX žuvačiek odfúkla Tatranská víchrica. Ak to pomôže šou sa konala 19.11.2004 cca do 10 dní treba spísať zápis o škodách.
    Aj ja to tak urobím.

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    Miro ako príspevok do humoroly by to bolo super s tými žuvačkami,...ale čo s mojími inkjectami .....fňuk, fňuk.... tie víchrica nechce,...len jednoducho vyschli

    Vyraďovací protokol na tovar

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.