Zavrieť

Porady

pracovne jubileum

ahojte poradaci,

poradi mi niekto, ci pri pracovnom jubileu zamestnanca, ktory bude v 9/08 - 10 rokov vo firme vyplatit odmenu za pracovne jubileum dopredu uz v mzde za 1/08 (ak mi prehlasi ze do 9/08 neda vypoved v zamestnani?)

troska krkolomne, nuz kazdy sa snazime znizovat odvody... ako vieme...

a este jedna otazocka, pojem jubileum musi byt len okruhle teda 5, 10 , 15... co takto pri pracovnom pomere trvajucom 4. roky.. dalo by sa povazovat za jubileum?..

dakujem velice prevelice..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fairy je offline (nepripojený) Fairy

    Fairy
    Môj osobný názor je, že v dnešnej dobe nie je isté nič. Môže sa ti písomne zaviazať, ale ako ti zaručí, že sa aj toho dňa dožije ? Radšej by som neriskovala. Nik nevie, čo bude o týždeň, nieto ešte o deväť mesiacov.
    A čo sa týka tých štyroch rokov jubilea . To by sme mohli mať jubileum každý rok.... to by sa mi páčilo.

    JanoL je offline (nepripojený) JanoL

    JanoL
    UTA Pozri príspevok
    ..............
    a este jedna otazocka, pojem jubileum musi byt len okruhle teda 5, 10 , 15... co takto pri pracovnom pomere trvajucom 4. roky.. dalo by sa povazovat za jubileum?..

    dakujem velice prevelice..
    čo napr. takto: " Už 10 týždňov nemal absenciu. Dalo by sa to považovať za jubileum? "

    Ospravedlňujem sa všetkým slušným poraďákom.....

    Jano

    Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

    Petra29
    Zákon nestanovuje, čo je to jubileum, ak zamestnávateľ stanoví podmienky, že bude vyplácať každý rok odmeny za pracovné jubileum alebo životné jubileum, tak to bude v súlade so zákonom. odporučujem ošetriť v person.smernici.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.