Zavrieť

Porady

DATALOCK-MAJETOK

Ahojte, účtujete niekto majetok v Datalocku? Podarilo sa mi uzavrieť rok 2007 a teraz som zistila, že som tam nenahodila ešte jeden pohyb. Dá sa nejako vrátiť do roku 2007 a urobiť tam zápis? Ďakujem za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    R.M. je offline (nepripojený) R.M.

    R.M.
    Treba sa zvoliť - program - nastavenie- parametre programu. Tu si vyznačiť obdobie, kde chceš urobiť opravu

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Mne v takomto prípade robí syn obnovenie zo zálohy. Predpokladám, že než si ukončil rok si urobil zálohovanie celého systému.

    M&G je offline (nepripojený) M&G

    M&G
    Hej, robila som zálohovanie. Aj ja by som chcela takého šikovného syna .-) Ďakujem Vám za rady

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Môžu Ti pomôct aj na Hotline, spoja sa s tebou cez web a opravia Ti v programe to čo potrebuješ.Lenže za toto berú do 2000,- Sk

    M&G je offline (nepripojený) M&G

    M&G
    v Datalocku berú peniaze za všetko a pritom si nemyslím, že by to bol nejaký super program .-(

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    ja som tiež uzatvorila rok, a zistila som že tam treba ešte niečo nahodiť, tak som to skusila nahodiť a predstav si , pekne som potom nanovo uzatvorila rok a bol tam aj ten zapis, neboj sa skus to,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.