Zavrieť

Porady

Uhrada 2 fa jedným pokl.dokladom

Ahojte.
Skúšam demo pohody a neviem ako uhradiť viac došlých faktúr jedným výdavkovým pokl.dokladom. Orange uhrádzame v hotovosti a jedným dokladom je uhradených viac faktúr spoločnosti. Program mi však dovolí do vpd nahrať len 1 var.symbol došlej fa.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janiča je offline (nepripojený) Janiča

    Janiča
    Otvor si nový pokladničný doklad a na lište máš položky dokladu - otvoria sa ti nové riadky a v každom riadku môžeš zadať úhradu a na VPD to máš jednou sumou.

    Miska 1 je offline (nepripojený) Miska 1

    Miska 1
    Otvor si nový pokladničný doklad ,cez zázna otvor likvidáciu výberom, klikni na faktúru ktorú chceš zlikvidovat,zlikviduj a potom pokračuj znova likvidácia výbero ... atď. Takto nalikviduješ faktur kolko chceš na jeden pokladničný doklad a je to všetko tak si doklad ulož.

    aviril je offline (nepripojený) aviril

    aviril
    Ďakujem. Ide to, je to super, úplne jednoduché, minimum kliknutí a doklad je zaúčtovaný. Zatiaľ sa mi tento program veľmi páči, dúfam že po úplnom preskúšaní demoverzie budem spokojná

    aviril je offline (nepripojený) aviril

    aviril
    Ešte mám otázku. Keď do poč.stavov zadám PS 211/701, keď idem tlačiť pokl.knihu, poč.stav mi udáva nulu, aj keď som do poč.stavov sumu udala.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    aviril Pozri príspevok
    Ešte mám otázku. Keď do poč.stavov zadám PS 211/701, keď idem tlačiť pokl.knihu, poč.stav mi udáva nulu, aj keď som do poč.stavov sumu udala.


    0 = 0, či nie? .

    aviril je offline (nepripojený) aviril

    aviril
    Paula, asi sme sa nepochopili. Ja v ponuke účtovníctvo - zač.stavy zadám poč.stav napr.20000 zápisom 211/701. V priebehu mesiaca účtujem v pokladni rôzne pohyby, potom chcem vytlačiť pokl.knihu a v tej zostave mi poč.stav píše nulu a potom tie pohyby. Čiže koneč.stav v hlav.knihe mi nesedí s koneč.stavom v pokl.knihe.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    aviril Pozri príspevok
    Paula, asi sme sa nepochopili.
    Nepochopili, prepáč .Myslela som, že neprechádzaš z minulého roka a začínaš s nulou novú firmu. Som zvyknutá na to, že zostatok z min. roka mi automaticky prenesie do nového.

    Uhrada 2 fa jedným pokl.dokladom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.