Zavrieť

Porady

Taliansko - kontakty pre ubytovanie

Tak ma napadlo, vytvoriť si tu zoznam pre možnosť výberu vhodného ubytovania (apartmány, hotely, súkromné vily), ktoré už niekto z nás odskúšal. Mohli by sme tu sústrediť odkazy na webové stránky priamo na rezidencie, hotely alebo súkromné vily, nie cez cestovné agentúry. Z vlastnej skúsenosti viem, že pokiaľ chce niekto dovolenkovať v Taliansku a ide vlastným autom, je úplne zbytočné rezervovať si ubytovanie cez agentúru, či už našu, alebo taliansku (zaplatíte za to zbytočne oveľa viac).
Takže ja pridávam Lignano Sabbiadoro:
http://www.residenzazaccolo.it/
Apartmány boli účelne a vkusne zariadené, čisté, majitelia príjemní, súkromie maximálne, žiadne rušivé elementy (železnica, diaľnica, diskotéky)
Naposledy upravil petovsan : 05.02.08 at 21:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Ja mam zaujem o zapadne pobrezie Talianska - Campania.
    Neapolsky zaliv , moze byt Sorrento a pod.
    Ked ma niekto osobnu skusenost, cesta autom, sukromne ubytovanie, navsteva Capri.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Dakujem, takychto stranok mam " nakukanych " kopu.
    Skor by som potrebovala osobnu skusenost niekoho.

    rob999 je offline (nepripojený) rob999

    rob999
    Kto ma zaujem poskytnem kontakt na kolegovu apartmanovu vilku na severe Talianska. Novostavba - vkusne zariadena, blizko kupele ....

    Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

    Katka91
    kitky Pozri príspevok
    Ja mam zaujem o zapadne pobrezie Talianska - Campania.
    Neapolsky zaliv , moze byt Sorrento a pod.
    Ked ma niekto osobnu skusenost, cesta autom, sukromne ubytovanie, navsteva Capri.
    Ahoj, neporadím ti, čo sa týka cesty autom a ubytovania, len ti poviem toľko, že si si vybrala výborne. Aspoň mne sa neapolská oblasť veľmi páči. Capri si určite choďte pozrieť a odporúčam aj návštevu mestečka Amalfi (sú tam ešte dve podobné, myslím, že jedno je Positano a druhé si už nepamätám). A samozrejme, Pompeje tiež stoja za výlet. Buon viaggio!!

    yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

    yoyo3333
    rob999 Pozri príspevok
    Kto ma zaujem poskytnem kontakt na kolegovu apartmanovu vilku na severe Talianska. Novostavba - vkusne zariadena, blizko kupele ....
    Je to ešte aktuálne? Ja by som mal určite zaujem. Hod sem nanho nejaky kontakt... Alebo mi ho aspoň pošli v SS.
    aj ja by som brala nejake ubytovanie pre cca 10 osob v taliansku niekede lignano alebo bibione nie drahe prosim poradte mi niekto....dakujem krasne

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    Oblasť San Benedetto del Tronto

    www.agenziapetra.it

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    dobrý deň, z článkov čo som si prečítala ma zaujala najviac aj cenovo hlavne táto stránka http://www.agenziapetra.it/cs/affitt...tinsicuro.html , je to ale dosť daleko asi.... kolko asi trvá cesta z Bratislavy??? bol tam niekto už? ideme z deťmi, tak neviem, či by nebolo lepšie ísť niekde vyššie.....
    Naposledy upravil martina0203 : 02.05.13 at 12:53
    Najlepšie ubytovanie a najlacnejšie priamo od talianskych agentúr pri mori v severnom Taliansku môžete získať na www.viaitalia.sk- Grado, Lignano, Bibione, Caorle- preverené...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.