Zavrieť

Porady

tabulka na stravné

Prosím Vás, tu na porade bola kedysi tabulka excelovská na výpočet stravného. Ja som si ju bohužial vymazala a nemôžem ju tu nájsť. Tabulka bola asi pre 10 Zncov, v stlpcoch boli prednastavené hodnoty- cena lístka, 55% Ztel, SF, Doplatok Znec a podpis. Ja som zadala len počet lístkov každému Zncovi a prepočty boli prednastavené. Viem, že obdobie /mesiac/ som musela prepisovať. Až ju niekto má, prosím Vás, prilepte mi ju tu. Neviem jej presný názov. Tuná mi našlo všelijaké tabulky na stravné , ale ani jedna nie je tá, ktorú hladám. Alebo som slepá a nevidím ju. Ďakujem Vám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    ked si daš do hladania: stravné lístky, je to niekde 8. Myslím že to je:
    vzor stravenky-prevzatie.xls
    Naposledy upravil Danielle369 : 13.11.09 at 17:14

    inuš je offline (nepripojený) inuš

    inuš
    Ďakujem pekne, ale to nie je to čo hladám,. Ja už som dala do vyhladávača všetky možné tvary / stravenky, stravné lístky, tabulky, výpočty../ . Našlo mi dosť tabuliek, ale ani jedna nie je tá, ktorú hladám. Skúsim ešte zajtra v práci na starom PC, až mi odtial všetko nevymazali pri preklápaní do nového. Ale aj tak Ti velmi pekne ďakujem. Uložila som si zatiaľ aj túto, snád mi tento mesiac vystačí, pokým nenájdem to čo hladám

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Možno hľadáš túto. Je ešte z roku 2004 a našla som ju tu na porade.
    Stačí tam doplniť počet ks a zadať správnu cena za šek.

    inuš je offline (nepripojený) inuš

    inuš
    BINGO, toto je ono, tabulka z r. 2004, ja som ju mala doplnenú o čísla lístkov a mala viac riadkov. Hned si ju idem upraviť. Bože, ste všetci takí dobrí. VEEEEEEEEEELMI pekne Ďakujem. Ozaj som bola slepá.
    Naposledy upravil inuš : 06.02.08 at 07:20 Dôvod: vynechala som text
    inuš, tá tabuľka na stravné je super. Len neviem, ako si mám doplniť viac riadkov. Skúsila som to, ale potom mi to zle prepočítavalo. Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.