Zavrieť

Porady

Vyrážky na tele a vo vlasoch

Prosím poraďte.
už niekoľko týždňov sa liečim u kožného lekára no nepomáha. Mám po tele vyrážky vo forme malých vriedikov, ktoré svrbia a taktiež aj vo vlasoch, po ich rozškrabaní mokvajú. Lekár povedal že je to Psoriáza-lupienka no ako som čítal v literatúre takéto vyrážky by nemali svrbieť.
Poraďťe ako sa to dá vyliečiť lebo masťami ktoré som dostal to nejde resp. lepší sa to len minimálne....
- môžem poskytnúť aj foto vyrážok na nohe a hlave vo vlasovej časti.
- taktiež mám už niekoľko mesiacov zapálený konečník, niekedy až do krvi a maste taktiež nezaberajú.
Ďakujem za skorú odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    ja sa len cudujem, pises ze niekolko tyzdnou mas aj problem s konecnikom ,atd, kto ta cez internet vylieci, chod k druhemu lekarovi , nedaj pokoj obvodacke, vsetko si ziadaj vysetrit!!!ved to nieje sranda,konecnik si zatial macaj alebo pretieraj kamilkami , aloe gel natret..alebo sa ziedaj na kozne do nemocnice!

    Ludula je offline (nepripojený) Ludula

    žena Ludula
    gepard Pozri príspevok
    Prosím poraďte.
    už niekoľko týždňov sa liečim u kožného lekára no nepomáha. Mám po tele vyrážky vo forme malých vriedikov, ktoré svrbia a taktiež aj vo vlasoch, po ich rozškrabaní mokvajú. Lekár povedal že je to Psoriáza-lupienka no ako som čítal v literatúre takéto vyrážky by nemali svrbieť.
    Poraďťe ako sa to dá vyliečiť lebo masťami ktoré som dostal to nejde resp. lepší sa to len minimálne....
    - môžem poskytnúť aj foto vyrážok na nohe a hlave vo vlasovej časti.
    - taktiež mám už niekoľko mesiacov zapálený konečník, niekedy až do krvi a maste taktiež nezaberajú.
    Ďakujem za skorú odpoveď.
    Podľa mňa to môže byť lupienka. Píšeš, že by nemala svrbieť. V našej rodine je lupienka dedičná a ti poviem ako to niekedy svrbí. Moja dcéra sa niekedy
    doškriabala do krvi. Vyliečiť sa to nedá, len su obdobia keď je pokožka kľudná a obdobia ako jar, jeseň keď sa stav zhorší. Prajem veľa trpezlivosti.

    gepard je offline (nepripojený) gepard

    gepard
    Dakujem za radu, už som si dal vyšetriť aj krv a moč, čakám na výsledky ale všetko sa to dialo na môj popud, a zháňam si normálneho kožného, ešte raz díky...

    Vyrážky na tele a vo vlasoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.