Zavrieť

Porady

Najde sa dobra dusicka?

Pekny vecer zelam,

dala som sa prehovorit na vedenie uctovnictva pre mojho priatela. No kto by povedal nie, po diskusii typu, ved to studujes, tak preco by som si to dal robit niekde inde. No a tu je ten problem, snazim sa snazim, viem ako viem, ale ucto nie je taka vec, ze urobim chybicku, hups tak sa stalo.

Preto by som chcela najst nejakeho dobreho cloviecika, co by mi tie moje bludy skontroloval a poradil. Som zo sale, ale nerobi mi problem ani nitra, resp. blava.

Zuzu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pavla P je offline (nepripojený) Pavla P

    Pavla P
    Čo robí ten tvoj priateľ? Myslím má tam aj sklad, alebo niečo špecifické? A za ktorý rok to chceš dať kontrolovať?

    zuzubalu je offline (nepripojený) zuzubalu

    zuzubalu
    Nic zlozite, robi iba obchod - sprostredkuje inym firmam, ma asi 20 faktur, ucty za telefon, firemny ucet a pod. Ziadny sklad. Jediny problem je, ze on denne najazdi asi 500 kilakov a neviem, ako presne to spravit. A ako ukoncit rok a pod.

    Pavla P je offline (nepripojený) Pavla P

    Pavla P
    zuzubalu
    Nic zlozite, robi iba obchod - sprostredkuje inym firmam, ma asi 20 faktur, ucty za telefon, firemny ucet a pod. Ziadny sklad. Jediny problem je, ze on denne najazdi asi 500 kilakov a neviem, ako presne to spravit. A ako ukoncit rok a pod.
    Počkaj, ty myslíš skontrolovať rok 2004 a DP 2004? A auto má v podnikaní? Na leasing, alebo .. ?

    Tak to hádžem do pľacu. Nestíham.

    Najde sa dobra dusicka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.