Zavrieť

Porady

lekáreň a PÚ

Chce sa niekto podeliť s "know how" o účtovaní lekární? čo sa toho týka, je pre mňa jedno tajomstvo - a to, výstup Uzávierka skladu. Má niekto výstupy ApoWare? Ak sa niekto ochotný nájde - potrebovala by som niečo prekonzultovať. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Miso7677 je offline (nepripojený) Miso7677

    Miso7677
    Co konkretne potrebujes poradit o ApoWare? Ide o verziu pre MS Windows alebo staru verziu pre MS-DOS?

    great.zv je offline (nepripojený) great.zv

    great.zv
    ďakujem pekne, ... išlo konkrétne o výstupnú zostavu, kde figuroval úbytok liekov zo skladu mimo ERP, fakturácie pre lekárov a receptov... pani mi "nevedela" povedať čo sú to za položky, tak to sa ťažko potom robí bez info, som trochu tápala, ale už je to poriešené

    great.zv je offline (nepripojený) great.zv

    great.zv
    zostava ApoWare - mesačná uzávierka, dokladuje predaj liekov cez ERP, vystavené faktúry a vraj "odpisy"...

    Miso7677 je offline (nepripojený) Miso7677

    Miso7677
    Pri tych zostavach zalezi na tom, ci ide o verziu programu pre DOS (stara) alebo Windows. Nie je to jedno a to iste a zostavy su uplne ine.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.