Zavrieť

Porady

dá sa zarobiť?

Dá sa podľa Vás zarobiť na predaji produktov. napr. *******************
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ak sa ti neprotivý podomový predaj formou prezentácie, a systém MLM, tak prečo nie?

    evicka5 je offline (nepripojený) evicka5

    evicka5
    Ano je pravda,že niekto z toho žije mám v rodine človeka ,ktorý sa venuje tradičnej medicíne už 2 roky. Začínal s produktami len u členov svojej rodiny a keď sa presvedčil,že výsledky sú fantastické tak sa distribúcii venuje a môžem potvrdiť,že sa dá finančne prosperovať a veľmi dobre. Do dvoch rokov si kúpil novú škodu oktávia to len aby bola predstava o tom ako sa dá byť finančne nezávislý.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    rovnako ako v klasickom podnikaní tak určite aj v MLM je povedzme 80% podnikateľov neúspešných či len tak tak vyžijú.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    V MLM ryžujú tí, ktorí sú v hierarchii na vrchu, a všetci ostatní na ních makajú.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 15.02.08 at 10:46

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Porada: Domácnosť 31-01-08, 11:08 AM
    Príspevkov: 688 Výroky detí
    Videní: 61,083 Napísal aaandrejj
    Re: Výroky detí

    Moja sedem ročná dcéra po návrate zo školy- Mami ja som taká zničená, ja už chcem ísť do dôchodku


    Porada: Zdravie 29-01-08, 12:49 PM
    Príspevkov: 1,394 Ako prestať fajčiť?
    Videní: 40,067 Napísal aaandrejj
    Re: Ako prestať fajčiť?

    Ja som bol tak isto tujý fajčiar. Bol som na akupunktúre a od júna 2007 nefajčím. a zatiaľ som nemal ani chuť na cigaretu. akupunktúru odporúčam ale iba u niekoho kto to vie robiť


    Tak ja neviem, to mám len ja taký divný pocit

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Len doplním, že naozaj sa dá aj v systéme MLM zarobiť. Aj tí čo s tým iba teraz začínajú, majú šancu. Len musia mať hrošiu kožu a musia ísť na krehký ľad, čo sa týka dokafrania si vzťahov. Každý kto začína v MLM, začne ponúkať tovar svojim známym. Ak na to nepôjdu s citom, tak riskujú veľa.

    Vo väčšine MLM systémoch je to urobené tak, že keď ten čo je "hore" nie je aktívny, tak ani nedostáva medziprovízie... Čiže je to dosť spravodlivé. A je to tak nastavené, aby každý makal - predával a verboval... Čiže ak niekto sníva o tom, že nakopne niečo a potom bude na Kanárskych ostrovoch len sledovať ako mu pribúdajú peniaze, tak sa míli.

    Ďalšia veľmi dôležitá vec je, aký produkt sa predáva. Ak je to hovadina a len omáčka okolo toho je zaujímavá, tak sa do toho ani neoplatí púšťať. Čím neskôr si to človek uvedomí, tým to je horšie.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    aaandrejj Pozri príspevok
    Dá sa podľa Vás zarobiť na predaji produktov. napr. *******************
    evicka5 Pozri príspevok
    Ano je pravda,že niekto z toho žije mám v rodine človeka ,ktorý sa venuje tradičnej medicíne už 2 roky. Začínal s produktami len u členov svojej rodiny a keď sa presvedčil,že výsledky sú fantastické tak sa distribúcii venuje a môžem potvrdiť,že sa dá finančne prosperovať a veľmi dobre. Do dvoch rokov si kúpil novú škodu oktávia to len aby bola predstava o tom ako sa dá byť finančne nezávislý.
    a v tomto prípade i tiež nie som celkom istá

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    aaandrejj Pozri príspevok
    Dá sa podľa Vás zarobiť na predaji produktov. napr. www.xxxx.ssssl.sk
    Keby som bol moderátor, tak príspevok vymažem ako spam.
    Naposledy upravil Richard : 15.02.08 at 11:47

    aaandrejj je offline (nepripojený) aaandrejj

    aaandrejj
    willma Pozri príspevok
    Porada: Domácnosť 31-01-08, 11:08 AM
    Príspevkov: 688 Výroky detí
    Videní: 61,083 Napísal aaandrejj
    Re: Výroky detí

    Moja sedem ročná dcéra po návrate zo školy- Mami ja som taká zničená, ja už chcem ísť do dôchodku


    Porada: Zdravie 29-01-08, 12:49 PM
    Príspevkov: 1,394 Ako prestať fajčiť?
    Videní: 40,067 Napísal aaandrejj
    Re: Ako prestať fajčiť?

    Ja som bol tak isto tujý fajčiar. Bol som na akupunktúre a od júna 2007 nefajčím. a zatiaľ som nemal ani chuť na cigaretu. akupunktúru odporúčam ale iba u niekoho kto to vie robiť


    Tak ja neviem, to mám len ja taký divný pocit
    k tvojmu divnému pocitu. dcéra to vravela manželke

    aaandrejj je offline (nepripojený) aaandrejj

    aaandrejj
    ďakujem za odpoveď evicka5 a bastian
    Naposledy upravil aaandrejj : 15.02.08 at 11:43 Dôvod: .

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    aaandrejj Pozri príspevok
    ďakujem za odpoveď evicka5 a bastian
    Mám taký pocit, že tebe ani neišlo o odpoveď... Mám rád čistú hru a to čo tu ty robíš sa mi veľmi nepáči. Akože si tu nahodil rôzne otázky, ale pritom ti išlo o reklamu. Však napíš Richardovi, že tu chceš mať reklamu a dohodni sa s ním na cene.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    aaandrejj Pozri príspevok
    k tvojmu divnému pocitu. dcéra to vravela manželke
    v tomto prípade teda beriem späť, ale inak súhlasím v plnej miere s príspevkami bastiena a strelca, požiadaj Richarda o uverejnenie reklamy, lebo každý tvoj príspevok propaguje jednu a tú istú web stránku

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    aaandrejj Pozri príspevok
    Dá sa podľa Vás zarobiť na predaji produktov. napr. *******************
    Prečo sa pýtate? Však vo vašich príspevkoch to všade odporúčate.

    NESPAMUJTE TU!!!!!


    P.S. Ďakujem za nahlásenie spamera

    evicka5 je offline (nepripojený) evicka5

    evicka5
    Po otvorení Vašej stránky dnes ráno som rada,že sedím lebo by som padla na zadok.To že som reagovala na produkty,ktoré mám odskúšané a pomáhajú mne a mojej rodine budem spajaná s propagáciou tak to teda nie odpovedala som len na otázky ktoré som na Vašej stránke našla a to v úmysle ako dobrá odskúšaná rada. Ďakujem za spoluprácu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.