Zavrieť

Porady

Môj prvý pokus prispieť na Poradu

Som členkou Porady od 4. 2. 2008 a prispejem prvým veselým príspevkom. Že práca účtovníkov je ťažká a neocenená práca je fakt. Fakt je aj to, že zažijeme veľa adrenalínových. ale aj veselých zážitkov.
Môj zážitok z 11. 2. 2008:
Klient vo veku cca 70 rokov (v tomto veku je veľa predsedov pozemkových spoločenstiev) mi doniesol do kancelárie doklady na spracovanie účtovnej závierky. Prítomný bol aj kolega z lesníckej oblasti, ktorý mu odovzdal vypracované výkazy. Všetko prebehlo v poriadku v dobrej nálade, klient odišiel a ja tiež, mala som prestávku. Asi po pol hodine mi spomínaný klient zatelefonoval a opýtal sa ma: Prosím Vás nevypadli mi u Vás zuby? A ja, slušne vychovaná, vážnym hlasom, že neviem, že sa pozriem po prestávke. Až po ukončení hovoru ma pochytil záchvat smiechu a utekala som do kancelárie štvornožkovať po podlahe a hľadať zubnú protézu. Našťastie tam nebola, asi by ma smiech prešiel.
Želám všetkým poraďákom pevné nervy a nadhľad v tomto hektickom období
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    janka67 Pozri príspevok
    Som členkou Porady od 4. 2. 2008 a prispejem prvým veselým príspevkom. Že práca účtovníkov je ťažká a neocenená práca je fakt. Fakt je aj to, že zažijeme veľa adrenalínových. ale aj veselých zážitkov.
    Môj zážitok z 11. 2. 2008:
    Klient vo veku cca 70 rokov (v tomto veku je veľa predsedov pozemkových spoločenstiev) mi doniesol do kancelárie doklady na spracovanie účtovnej závierky. Prítomný bol aj kolega z lesníckej oblasti, ktorý mu odovzdal vypracované výkazy. Všetko prebehlo v poriadku v dobrej nálade, klient odišiel a ja tiež, mala som prestávku. Asi po pol hodine mi spomínaný klient zatelefonoval a opýtal sa ma: Prosím Vás nevypadli mi u Vás zuby? A ja, slušne vychovaná, vážnym hlasom, že neviem, že sa pozriem po prestávke. Až po ukončení hovoru ma pochytil záchvat smiechu a utekala som do kancelárie štvornožkovať po podlahe a hľadať zubnú protézu. Našťastie tam nebola, asi by ma smiech prešiel.
    Želám všetkým poraďákom pevné nervy a nadhľad v tomto hektickom období
    Škoda, že si si nevšimla tému http://www.porada.sk/t44310-perlicky...ancelarie.html
    totálne oprskaný monitor

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    janka67 Pozri príspevok
    Som členkou Porady od 4. 2. 2008 a prispejem prvým veselým príspevkom. Že práca účtovníkov je ťažká a neocenená práca je fakt. Fakt je aj to, že zažijeme veľa adrenalínových. ale aj veselých zážitkov.
    Môj zážitok z 11. 2. 2008:
    Klient vo veku cca 70 rokov (v tomto veku je veľa predsedov pozemkových spoločenstiev) mi doniesol do kancelárie doklady na spracovanie účtovnej závierky. Prítomný bol aj kolega z lesníckej oblasti, ktorý mu odovzdal vypracované výkazy. Všetko prebehlo v poriadku v dobrej nálade, klient odišiel a ja tiež, mala som prestávku. Asi po pol hodine mi spomínaný klient zatelefonoval a opýtal sa ma: Prosím Vás nevypadli mi u Vás zuby? A ja, slušne vychovaná, vážnym hlasom, že neviem, že sa pozriem po prestávke. Až po ukončení hovoru ma pochytil záchvat smiechu a utekala som do kancelárie štvornožkovať po podlahe a hľadať zubnú protézu. Našťastie tam nebola, asi by ma smiech prešiel.
    Želám všetkým poraďákom pevné nervy a nadhľad v tomto hektickom období
    A keby ti tak ešte vypadli na tvoju stoličku? Tá hrôza v očiach keď by si si z pod zadku vytiahla zuby a v hlave nevypovedaná otázka: "Preboha a tohto som zjedla kedy?"
    A mimochodom, to musela by naozaj dobrá nálada, keď potom zuby hľadal u teba

    janka67 je offline (nepripojený) janka67

    janka67
    Tá protéza sa vtedy o pár dní našla, aby ste vedeli ... V polici v špajze v pohári na zaváranie ...

    Môj prvý pokus prispieť na Poradu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.