Zavrieť

Porady

repre

ahojte,
prosim poradte mi - repre naklady typu nealko napoje, ktore kupujeme do firmy vyuzivaju zamestnanci ako aj klienti. neda sa presne urcit kto kolko spotrebuje, ale nastava otazka typu ci sa to neda nejak oddelit???
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    katulikb Pozri príspevok
    ahojte,
    prosim poradte mi - repre naklady typu nealko napoje, ktore kupujeme do firmy vyuzivaju zamestnanci ako aj klienti. neda sa presne urcit kto kolko spotrebuje, ale nastava otazka typu ci sa to neda nejak oddelit???
    dakujem
    Čo chceš oddeľovať? repre je repre, je to nedaňový náklad rovnako, či je pre zamestnanca, alebo klientov.

    katulikb je offline (nepripojený) katulikb

    katulikb
    viem, len reportingovo to chce "vedenie" oddelit, ale to sa da len odhadom percentualne....
    dakujem za potvrdenie

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    katulikb Pozri príspevok
    viem, len reportingovo to chce "vedenie" oddelit, ale to sa da len odhadom percentualne....
    dakujem za potvrdenie
    Tak potom nákup repre daj na sklad, a pri každom výdaji zo skladu zaúčtuj výdajku a budeš mať operatívnu evidenciu raz dva.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    katulikb Pozri príspevok
    viem, len reportingovo to chce "vedenie" oddelit, ale to sa da len odhadom percentualne....
    dakujem za potvrdenie
    To máte dobré vedenie, keď ich zaujíma koľko vody vypije návšteva. No ja by som povedal, že jeden pohár. Ale deliť nedaňový náklad nealko nápojov... Hmm asi nemajú čo iné skúmať.

    katulikb je offline (nepripojený) katulikb

    katulikb
    presne tak... nemaju co ine skumat...
    firma prenajima priestory na rozne akcie a poskytuje v cene najmu aj repre, takze tych poharov pre klienta je viac...
    ale neda sa to, to mne je jasne, len oni to nejak nechapu

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    katulikb Pozri príspevok
    presne tak... nemaju co ine skumat...
    firma prenajima priestory na rozne akcie a poskytuje v cene najmu aj repre, takze tych poharov pre klienta je viac...
    ale neda sa to, to mne je jasne, len oni to nejak nechapu
    Ale dá sa to, tak som som už písala vyššie, ak to budeš účtovať cez sklad, dá sa to. Je to ale zložitejšie.

    katulikb je offline (nepripojený) katulikb

    katulikb
    to ano - ale touto cestou firma asi nebude chciet ist - poskytujeme cisto sluzuby a zavedenie skladu a skladovych vydajok by bolo zbytocne.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    tak odporúčam kúpiť paletu nealko nápojov pre zamestnancov a paletu pre klientov. Jedny si budú brať z jedného miesta a zamestnanci zase z druhého (alebo to stačí len označiť) Keď sa minie budeš presne vedieť kto a koľko minul.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.