Zavrieť

Porady

Čo si obliecť na svadbu

Ahojte baby. O týždeň idem na svadbu. Bude to taká menšia svadba - 17 ľudí. Kúpila som si nohavicový kostým taký moderný ... pred dvomi dňami som sa dozvedela, že ja sprevádzam ženích k oltáru a teraz mám strašnú dilemu, že či ten kostým bude vyhovujúci. Poraďte mi, prosím. Mám 25 rokov - to len také info kvôli oblečeniu. Snáď sú tu skúsenejšie ženy v tejto oblasti

Pekný deň, ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    Zavisi aj od nevesty, zenich ci si chce prezit svadbu tradicne (a vtedy radsej zvolit saty) alebo chcu nieco modernejsie, neformalnejsie (a vtedy zvolit kostym).

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    fajn, tak ďakujem. Nechám to teda na nich. Nech si oni povedia, čo si želajú...

    Pomohli ste, díky moc. Krásny víkend.

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Ahojte - ak by sa Vám chcelo mohli by ste mi trochu pomôcť s výberom neformálneho oblečenia na otváranie podniku?Čo na seba?

    Čo si obliecť na svadbu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.