Zavrieť

Porady

police v kúpeľni

Ahojte!
Aké rohové police sú v kúpeľni lepšie?Murované al.kúpené?Ktoré sú lacnejšie?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaruj je offline (nepripojený) jaruj

    starnem ale zatial nevadi jaruj
    Lepsie su tie ktore sa ti viac pacia, ale tie murovane sa tazko premiestnuju ak sa ti znevidia.
    O tom ktore su lacnejsie sa neda hovorit lebo si tie z obchodu mozes kupit za par korun a aj za par tisic - to je uz len na tebe

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    Pred nedavnom som aj ja mala podobnu dilemu. Ja som sa rozhodla pre sklenu policku (stoji cca 1200sk), murovana vyjde omnoho drahsie staci si spocitat obklad, listy, a praca obkladaca.

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    Jednoznacne som za sklenenu policu. Sklo odlahcuje priestor . Kazdemu sa nieco ine paci. To uz je na individualnom vybere a poziadavkach kazdeho z nas. Ci investovat viacej do murovanych, alebo usetrit korunky a nakoniec dat sklenenu. Co tak sledujem celkove smerovanie kupelne a trendy, vacsina uprednostnuje sklenene police. Vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, tak ako sklenena aj murovana polica. Napr. uz len pri cisteni sklenej a murovanej police. Co Vy na to zienky)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.