Zavrieť

Porady

Internet

Dobrý deň, keď otvorím internet, zobrazí sa mi okno, ktoré medzi iný obsahuje riadok s adresov. Na konci riadku je šípka, po kliknutí na ňu sa mi vyrolujú ďalšie adresy stránok, na ktorých som už v minulosti bola. Problém je, že tento zoznam adries sa mi po 2 dňoch vždy vymaže a zostane prázdny. Poraďte mi, kde si môžem navoliť, aby tam zoznam adries zostával a nevymazal sa.
Usporiadat
mandula mandula

mandula je offline (nepripojený) mandula

MirkaT Pozri príspevok
Dobrý deň, keď otvorím internet, zobrazí sa mi okno, ktoré medzi iný obsahuje riadok s adresov. Na konci riadku je šípka, po kliknutí na ňu sa mi vyrolujú ďalšie adresy stránok, na ktorých som už v minulosti bola. Problém je, že tento zoznam adries sa mi po 2 dňoch vždy vymaže a zostane prázdny. Poraďte mi, kde si môžem navoliť, aby tam zoznam adries zostával a nevymazal sa.
Ak máš Internet Explorer:
v lište hore klikni na nástroje - možnosti siete internet - všeobecné - v histórii si navolíš, koľko dní držať stránky v histórii - ok
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Keni Keni

Keni je offline (nepripojený) Keni

MirkaT Pozri príspevok
Dobrý deň, keď otvorím internet, zobrazí sa mi okno, ktoré medzi iný obsahuje riadok s adresov. Na konci riadku je šípka, po kliknutí na ňu sa mi vyrolujú ďalšie adresy stránok, na ktorých som už v minulosti bola. Problém je, že tento zoznam adries sa mi po 2 dňoch vždy vymaže a zostane prázdny. Poraďte mi, kde si môžem navoliť, aby tam zoznam adries zostával a nevymazal sa.
Ak FireFox tak v Tools (Nastroje) - Options (Moznosti) - Zalozka Privacy (Sukromne, osobne, neviem presne) je cast History (Historia) a hned prvy riadok Remeber xxxxx X days (Zapamataj xxxx X dni). Zmen hodnotu X na pocet dni, ktory chces aby si prhliadac pamatal

Inac, ja toto nastavanie z bezpecnostnych dovodov doporucujem nastavit na 0
0 0
MirkaT MirkaT

MirkaT je offline (nepripojený) MirkaT

mandula Pozri príspevok
Ak máš Internet Explorer:
v lište hore klikni na nástroje - možnosti siete internet - všeobecné - v histórii si navolíš, koľko dní držať stránky v histórii - ok
Mám Internet Explorer, podľa pokynov som cez nástroje navolila v histórii 99 dní, ale ani tak som nedospela k požadovanému výsledku. Ja chcem, aby mi adresy zostávali v bielom poli, ktoré sa vyroluje, keď kliknem na šípku na konci bieleho riadka s adresou. Dá sa to nejako nastaviť?
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

MirkaT Pozri príspevok
Mám Internet Explorer, podľa pokynov som cez nástroje navolila v histórii 99 dní, ale ani tak som nedospela k požadovanému výsledku. Ja chcem, aby mi adresy zostávali v bielom poli, ktoré sa vyroluje, keď kliknem na šípku na konci bieleho riadka s adresou. Dá sa to nejako nastaviť?
Myslim, ze tie adresy tam ostanu len vtedy, ak ich tam napises, alebo skopirujes, nie ak pojdes cez vyhladavac..
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

MirkaT Pozri príspevok
Mám Internet Explorer, podľa pokynov som cez nástroje navolila v histórii 99 dní, ale ani tak som nedospela k požadovanému výsledku. Ja chcem, aby mi adresy zostávali v bielom poli, ktoré sa vyroluje, keď kliknem na šípku na konci bieleho riadka s adresou. Dá sa to nejako nastaviť?
Ja mám ten istý problém, ak vypnem počítač a zapnem ho znovu objaví sa mi len stránka google a hore v mtom rolovacom bielom poli niesú tie stránky, ktoré som pred vypnutím pozerala. Preinštalovával sa pc, ale predtým to bolo v pohode v čom je problém. A ešte mi media player neprehrá súbory avi., čo predtým tiež išlo kde sa to dá nejako nastaviť prosím. Hlavne ten internet zakaždým sa musím prihlasovať heslom do porady. Poradte mi prosíím.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

holubička1 Pozri príspevok
Ja mám ten istý problém, ak vypnem počítač a zapnem ho znovu objaví sa mi len stránka google a hore v mtom rolovacom bielom poli niesú tie stránky, ktoré som pred vypnutím pozerala. Preinštalovával sa pc, ale predtým to bolo v pohode v čom je problém. A ešte mi media player neprehrá súbory avi., čo predtým tiež išlo kde sa to dá nejako nastaviť prosím. Hlavne ten internet zakaždým sa musím prihlasovať heslom do porady. Poradte mi prosíím.
Nevie mi nikto poradiť prosíím...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No po preinstalovani PC sa tam samozrejme uz adresy nenachadzaju, to je jasne a co sa tyka porady, tak hadam pri prihlasovani by malo byt take nieco ako, zapamatat heslo (prip. firefox sa na to sam pyta a viac sa netreba prihlasovat)
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Fero11 Pozri príspevok
No po preinstalovani PC sa tam samozrejme uz adresy nenachadzaju, to je jasne a co sa tyka porady, tak hadam pri prihlasovani by malo byt take nieco ako, zapamatat heslo (prip. firefox sa na to sam pyta a viac sa netreba prihlasovat)
No to chápem, ale predtým keď som tam tie adresy dala a aj teraz zakiaľ je pc zapnutý tak hore v tom bielom rolovacom poli sú tie stránky na ktorých som bola, a samozrejme na porade mám zakliknuté zapametať heslo, ale keď sa pc vypne jediná stránka ktorá je v rol poli je google a a ani na porade to heslo nie je zapamätané kde to nastavím prosíím, veď to je na nervy pamätať si stále všetky stránky a heslá, prosím poaďte mii
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

[A ešte aj v štarte v okne boli programyktoré som naposledy použila napr word atď a teraz sa tam nezobrazuje nič, kde je pes zakopaný nevie nikto poradiť?
Naposledy upravil holubička1 : 24.02.09 at 09:45 Dôvod: doplnennie
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Posúvam....Prosím nevie nikto poradiť.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
nemas nainstalovany nahodou ccleaner?? alebo nieco podobne co ti to moze mazat??
0 0
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

Pre holubička1 a MirkaT:

Odporucam vam ,ak nepouzivate take aplikacie ,ktore nutne potrebuju Internet Explorer naistalovat si Firefox,Operu atd..
Preco sa neukladaju hesla? Stranka si pamata navstevu pomocou Cookies, ktore sa ukladaju na hard disc. Pravdepodobne mate obe nejaky tuningovy nastroj(na cistenie registrov) ,ktory cisti docasne subory,cookies atd..
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

mpca Pozri príspevok
nemas nainstalovany nahodou ccleaner?? alebo nieco podobne co ti to moze mazat??
mpca mám tam ten ccleaner ako by som to mohla upraviť ten opraváe mi povedal, že je dobré hop tam mať ako si to mám teda nastaviť aby mi to včetko nemazalo prosííím...
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

posúvam prosíím
0 0
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

holubička1 Pozri príspevok
posúvam prosíím
Ten CCleaner mas nejak nastaveny ,ze sa ti spusta sam? Alebo vsetko sa zmaze iba ked ho spustis?
Ak pouzivas Internet Explorer tak si ho nastav tak ako je na obrazku a malo by tam ostat vsetko aj po cisteni z CCleanerom.
Bez názvu.jpg  
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

ivoovi ďakujeeeeeem.
0 0
akh akh

akh je offline (nepripojený) akh

Mam problem od vcera nemam riadok kde sa pise adresa(inter.explorer)ostal mi tam ten ktorym sa Googli.Ako to dat naspät.Poradte.Dakujem
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Zobraziť - Panely s nástrojmi -> Panel s adresou.
0 0
akh akh

akh je offline (nepripojený) akh

PotPalo vdaka za radu,ale nepomohlo to.Ono to XP je v nemcine mozno mam niekde inde zle nastavene.Derzis
0 0
akh akh

akh je offline (nepripojený) akh

Tak PotPalo uz som nad tym zmaturoval.Este raz vdaka za pomoc.Vsetko dobre.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať