Zavrieť

Porady

adresa v spolocenskej zmluve a v ZRSR aORSR

ahojte,
na spolocenskej zmluve sme napisali PSC vseobecne pre cele mesto, napr 817 01 ale na zivnost a ORSR chceme uz dat konkretne PSC napr. 817 45, je to mozne alebo to bude vadit pri vybavovani zivnosti alebo na sude ? dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Podľa mojich skúseností je to jeden z dôvodov na zamietnutie na OR. Bolo by lepšie dať to do súladu.

    xMen je offline (nepripojený) xMen

    xMen
    dakujem, co vsetko, co sa tyka adresy moze byt ako dovod na zamietnutie zapisu do OR, moze to byt napr. chybajuci dlzen v nazve ulice na spolocenskej zmluve ? teda napr. na spolocenksej zmluve je ulica Hlboka a v skutocnosti je to Hlboká ?

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    xMen Pozri príspevok
    dakujem, co vsetko, co sa tyka adresy moze byt ako dovod na zamietnutie zapisu do OR, moze to byt napr. chybajuci dlzen v nazve ulice na spolocenskej zmluve ? teda napr. na spolocenksej zmluve je ulica Hlboka a v skutocnosti je to Hlboká ?
    .....a poznáš čiernu Centropenku hr. 0,1 mm .....

    xMen je offline (nepripojený) xMen

    xMen
    . ok, este k tomu PSC, napr. jeden z mojich byvalych zamestmavatelov ma v ORSR "vseobecne PSC" napr. 817 01 a na peciatke (na zmluve, resp. vsade kde som mal uvedenu ich adresu) uz ma 817 43 ? je to OK ? dakujem.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    xMen Pozri príspevok
    . ok, este k tomu PSC, napr. jeden z mojich byvalych zamestmavatelov ma v ORSR "vseobecne PSC" napr. 817 01 a na peciatke (na zmluve, resp. vsade kde som mal uvedenu ich adresu) uz ma 817 43 ? je to OK ? dakujem.
    nie je.

    adresa v spolocenskej zmluve a v ZRSR aORSR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.