Zavrieť

Porady

Pomôžete začiatočníčke????

som v jednoduchom účtovníctve ZAČIATONÍK, preto by som veľmi poprosila dobrých ľudí o pomoc:) ...viac
Ahojte všetci, prosím vás o pomoc. Som v jednoduchom účtovníctve iba začiatočník, a ak by bol niekto ochotný pomôcť mi pri veciach, ktoré neviem, bola by som povďačná. Moje ICQ je 336016364. Vopred Ďakujem všetkým, ktorý sa ohlásia.
Usporiadat
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Skús sa pýtať prostredníctvom porady.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

zuzicka220 Pozri príspevok
Ahojte všetci, prosím vás o pomoc. Som v jednoduchom účtovníctve iba začiatočník, a ak by bol niekto ochotný pomôcť mi pri veciach, ktoré neviem, bola by som povďačná. Moje ICQ je 336016364. Vopred Ďakujem všetkým, ktorý sa ohlásia.
Napíšem a hneď sa odhlásim.
Tiež riešenie.
Ale mne osobne sa nepáči.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Prečo ICQ? Myslím, že keď tu začneš listovať a poprípade sa pýtať, tak sa viac dozvieš.
Pozri si témy:
http://www.porada.sk/t53248-jednoduche-uctovnictvo.html
http://www.porada.sk/t35577-zaciatok-podnikania.html
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

čo je to ICQ?
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Petra29 Pozri príspevok
čo je to ICQ?

Program na pokec, telefonovanie.
http://icq.zoznam.sk/
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

ďakujem:-)janka
0 0
trvalcová trvalcová

trvalcová je offline (nepripojený) trvalcová

Prečo nejdeš na rekvalifikačný kurz? Zaplatíš si 3.200,-Sk a za dva víkendy sa to naučíš, to ti môžem garantovať. Kompletne spolu s daňovými priznaniami.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
trvalcová Pozri príspevok
Prečo nejdeš na rekvalifikačný kurz? Zaplatíš si 3.200,-Sk a za dva víkendy sa to naučíš, to ti môžem garantovať. Kompletne spolu s daňovými priznaniami.
Mám pocit, že teraz si pozdvihla sebaveomie všetkým účtovníčkam a účtovníkom......
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

trvalcová Pozri príspevok
Prečo nejdeš na rekvalifikačný kurz? Zaplatíš si 3.200,-Sk a za dva víkendy sa to naučíš, to ti môžem garantovať. Kompletne spolu s daňovými priznaniami.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Teraz mi napadli slová Johanky z jednej inej témy /perličky účtovnej kancelárie/....asi s tým seknem... /myslím účtovníctvom/
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
trvalcová Pozri príspevok
Prečo nejdeš na rekvalifikačný kurz? Zaplatíš si 3.200,-Sk a za dva víkendy sa to naučíš, to ti môžem garantovať. Kompletne spolu s daňovými priznaniami.
Sorry, súkromničím z účtovníctvom nejakých 17 rokov (a predtým som to robil v š.p. tiež), ale toto ma zaskočilo. Ale poobzerám sa po nejakom kurze, možno som sa nedostatočne vzdelával.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja tiež pracujem v oblasti účtovníctva veľmi dlhé roky a keď som si prečítala príspevok od "trvalcová" nevedela som sa dostať k slovu. Napriek tomu by som chcela vidieť prácu takejto "rekvalifikovanej" panej a aj vypísané daňové priznanie. Možno sa i ja "priučím"......alebo že by som s tým "sekla" ako Johanka?
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

PÚ robím 8 rokov, JÚ len 2.rok, na porade niekoľko hodín denne strávim hľadaním, pozrela som si videoškolenie JÚ, čítam dostupnú lit. a stále mám pocit, že xy vecí neviem. Mala som ísť na ten rekvalifikačný kurz:-))))) za 2 víkendy, pohodička
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

ekopo Pozri príspevok
Sorry, súkromničím z účtovníctvom nejakých 17 rokov (a predtým som to robil v š.p. tiež), ale toto ma zaskočilo. Ale poobzerám sa po nejakom kurze, možno som sa nedostatočne vzdelával.
Ekopo zober ma so sebou, lebo ja tu teraz sedím obarená-robím účtovníctvo na živnosť 14 rokov mám Vysokú školu a stále mám pocit, že ho neovládam. Nenapadlo ma, že som mala ísť na kurz a je to .....
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

trvalcová Pozri príspevok
Prečo nejdeš na rekvalifikačný kurz? Zaplatíš si 3.200,-Sk a za dva víkendy sa to naučíš, to ti môžem garantovať. Kompletne spolu s daňovými priznaniami.
Dva víkendy ? No to sa mi ani veriť nechce, že by niekto za tak krátky čas zvládol všetko ohľadom JU.
Chcela by som sa takého kurzu zúčastniť.
Neviete mi povedať kto taký kurz poriada......
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Neviem, či dnes nezanikne "účtovnícke remeslo"
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
evina Pozri príspevok
Neviem, či dnes nezanikne "účtovnícke remeslo"
Stále Ti to (výrok) vŕta v hlave

a veď čo, výber z BU je predsa VOZD PR
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

No to som teda aj ja šokovaná, ja som si robila rekvalifikačný kurz PU, JU, pričom predtým som 12 rokov robíla účtovníctvo na prevádzke-len časť, takže som vedela o čo ide, nie ako napríklad ked tam bola krajčírka, chodila som tam denne dva mesiace asi 6 hodín denne, ale napríklad daňové priznanie sme sa neučili vypisovať a keď som vypisovala min. rok daňové PO, tak len na rady všetkých na porade sa mi to podarilo, tu som sa naučila viac ako na akomkoľvek školení, lebo tam sme preberali len základy, ktoré som dávno ovládala, dphčkam sme sa tam vôbec nevenovali...........A si myslím, že ani po desiatich rochoch ešte nebudem pani účtovníčka...........
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Ľudia nebláznite...
Tu treba oceniť super nadpriemerné IQ. (Aj číslo 5 sa môže hambiť).
Tomu hovorím veľký harddisk
Naposledy upravil JankaO : 17.02.08 at 17:13
0 0
kuky969 kuky969

kuky969 je offline (nepripojený) kuky969

hmm tak myslim ze tymito odpovedami ste fakt skutocne "poradili". Niesme nahodou na PORADE ??? . Som v podobnej situacii ako pisatelka povodnej otazky . Myslim ze ak by sa nasla niejaka dobra dusa ktora by fakt vedela poradit dobry KONKRETNY zdroj pre ziskanie informacii pre samostudium ( trebars z vlastnej dobrej skusenosti) JU usetrila by niekolkym ludom strasne vela casu . Ano kazdemu vyhovuje nieco ine ale uz takato rada posunie zaciatocnika blizsie k cielu a usetri cas . A myslim ze aj o to ide na porade. A pokial tych rad bude viacej od roznych ludi tak je velka pravdepodobnost ze jedna bude vyhovovat .To by bolo fajn.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať